Hołownia publikuje zdjęcie z komisarz Jourovą. "Na otwarcie..."

Na początku wizyty w Polsce komisarz ds. praworządności Vera Jourova spotkała się m.in. premierem Mateuszem Morawieckim i liderem Polski 2050 Szymonem Hołownią.
Lider Ruchu Polska 2050 Szymon Hołownia Hołownia publikuje zdjęcie z komisarz Jourovą.
Lider Ruchu Polska 2050 Szymon Hołownia / PAP/Łukasz Gągulski

Mam przyjemność ponownie być w Polsce, aby wziąć udział w upamiętnieniu rocznicy Solidarności i wydarzeń z sierpnia 1980 r. – relacjonuje na Twitterze unijna komisarz Vera Jourova.

 

 

To także okazja to omówienia wielu zagadnień, będących przedmiotem wspólnego zainteresowania, w tym niezależności sądów i wolności mediów – dodaje wiceszefowa KE, która do Polski przyjechała na trzy dni.

W trakcie wizyty spotkała się już z premierem Mateuszem Morawieckim, rzecznikiem praw obywatelskich Marcinem Wiąckiem, ale także jednym z liderów opozycji – liderem Polski 2050 Szymonem Hołownią.

 

 

 

„Na otwarcie trzydniowej wizyty w Polsce wiceprzewodniczącej KE i unijnej komisarz ds. praworządności Vera Jourova rozmawialiśmy o wyzwaniach dotyczących wolności słowa i mediów, praworządności i funkcjonowania sądów w Polsce” – napisał na swoim Twitterze Hołownia, publikując zdjęcie z unijną komisarz.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe