"Naplucie ludziom w twarz". Uuu... Młody człowiek zaorał Balcerowicza na Campus Polska [VIDEO]

Jak się okazuje na Campus Polska dochodzi również do sytuacji, których organizatorzy mogli wcześniej nie przewidzieć.
/ (kf) PAP/Tomasz Waszczuk

- Dziś na @Campus_Polska spotkanie z Panem Bogiem

- pisali o spotkaniu z Leszkiem Balcerowiczem na Campus Polska "Młodzi Nowocześni", profil młodzieżówki Nowoczesnej.

Chyba jednak nie wszyscy młodzi ludzie tak do tego spotkania podeszli.

- Ja się chciałem odnieść do wcześniejszych słów, bo było pytanie o Polski Ład i powiedział pan, że nie można zmian wprowadzać nie konsultując ich z ludźmi, nie można wprowadzać tak szybko, ponieważ jest to naplucie ludziom w twarz. 

Teraz pytanie co do pana zmian, które nazywamy "terapią szokową", które były błyskawiczne, które spowodowały hiperinflację, które spowodowały bezrobocie, które doprowadzały do samobójstw (...) Czy pana zmian nie można nazwać napluciem ludziom w twarz"?

- pytał młody człowiek Balcerowicza

Campus Polska

W piątek w Olsztynie rozpoczął się pięciodniowy Campus Polska Przyszłości, organizowany przez ruch Rafała Trzaskowskiego.

Campus Polska Przyszłości będzie trwał od 27 sierpnia do 2 września na olsztyńskim Kortowie. Wydarzenie adresowane jest do młodych ludzi. Będzie to seria debat, warsztatów i spotkań z ekspertami w różnych dziedzinach. Uczestnicy muszą być pełnoletni, ale mają mieć maks. 35 lat. Patronem i inicjatorem inicjatywy jest prezydent Warszawy i jego ruch Wspólna Polska.

Polscy goście to m.in.: lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk, marszałek Senatu Tomasz Grodzki, eurodeputowany PO Radosław Sikorski wraz z żoną - dziennikarką Anne Applebaum i były Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. Będzie też lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Udziału odmówił natomiast lider Polski 2050 Szymon Hołownia.

Partnerem Campusu Polska jest między innymi niemiecka Fundacja Adenauera


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe