Nowe informacje ws. Beaty K. Piosenkarka usłyszała zarzuty; odmówiła składania wyjaśnień

W czwartek media poinformowały, że mokotowscy policjanci zatrzymali 61-letnią kobietę, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. W organizmie miała 2 promile - poinformował PAP rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy. Według informacji, do której dotarła PAP, zatrzymana to Beata P. współzałożycielka oraz wokalistka zespołu Bajm. Portal TVP.Info dotarł do nowych informacji w sprawie.
Beata K., współzałożycielka zespołu Bajm Nowe informacje ws. Beaty K. Piosenkarka usłyszała zarzuty; odmówiła składania wyjaśnień
Beata K., współzałożycielka zespołu Bajm / fot. Serecki - Wikipedia CC BY-SA 4.0

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na warszawskim Mokotowie. Beata P. (znana jako Beata K. - PAP) miała - według ustaleń PAP - prowadzić swoje BMW. Jechała al. Niepodległości od Piaseczna w kierunku Mokotowa.

Według nieoficjalnych informacji, 61-letnia wokalistka zespołu Bajm miała jechać od krawężnika do krawężnika "zygzakiem". Zauważył to jeden z kierowców, który powiadomił policję oraz zablokował P. jazdę na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

Jak poinformował PAP rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy, 61-latka została przebadana alkomatem. "Badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie" - podał policjant.

Jak podaje TVP.Info, Beata K. w czwartek koło 11 stawiła się na policji, gdzie została przesłuchana.

 

Usłyszała zarzuty prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości 

- poinformował rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy. Za ten czyn grozi jej do dwóch lat więzienia. 

 

Kobieta przyznała się do zarzutów, odmówiła jednak składania wyjaśnień. Po przesłuchaniu opuściła komisariat. O dalszym jej losie będzie decydował prokurator i sąd

- podsumowuje TVP Info.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe