REKLAMA

Paweł Kukiz będzie gościem Kuby Wojewódzkiego? Tajemniczy wpis dziennikarza

„A moim gościem będzie…” – dodał. Mimo, że Wojewódzki nie zdradził kim będzie jego najbliższy rozmówca, to zamieścił wideo z archiwalnymi rozmowami z szefem Kukiz’15. Internauci nie mają wątpliwości.
 Paweł Kukiz będzie gościem Kuby Wojewódzkiego? Tajemniczy wpis dziennikarza
/ fot. Facebook / Kuba Wojewódzki TVN


Kuba Wojewódzki wróci z nowym sezonem programu już 7 września o godz. 22:20. W związku ze zbliżającą się premierą dziennikarz TVN opublikował w mediach społecznościowych tajemniczy wpis wraz z nagraniem z archiwalnego odcinka programu, którego gościem był Paweł Kukiz.

„Historia to zbiorowe dziedziczne gó*no rodzaju ludzkiego, wielka i stale rosnąca kupa łajna. Dziś stoimy na jej szczycie, ale wkrótce zostaniemy pogrzebani pod s*aką następnych pokoleń” – zacytował na początku swojego wpisu Stephena Kinga prowadzący program Wojewódzki.

„A moim gościem będzie…” – dodał. Mimo, że nie zdradził kim będzie jego najbliższy rozmówca, to zamieścił wideo z archiwalnymi rozmowami z szefem Kukiz’15. Internauci nie mają wątpliwości, że to właśnie były wokalista, a obecnie polityk będzie gościem Wojewódzkiego.

 


Głosowanie ws. ustawy medialnej


Przypomnijmy, że 11 sierpnia podczas posiedzenia Sejmu, na którym głosowano nad tzw. ustawą medialną, nazywaną przez niektóre media „lex TVN” doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Czterej posłowie Kukiz'15 najpierw zagłosowali za odroczeniem obrad Sejmu, a potem gdy odbyła się reasumpcja tego głosowania, trzech z nich, w tym Kukiz, opowiedziało się przeciwko odroczeniu. Obrady były kontynuowane i trzech posłów ugrupowania, w tym Kukiz poparło przygotowane przez PiS zmiany.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura