REKLAMA

Zandberg: "Powrót Tuska politycznie służy Prawu i Sprawiedliwości"

Lider Partii Razem, Adrian Zandberg, mówił w Radiu Olsztyn min. na tematy kryzysu na granicy białoruskiej, kryzysu migracyjnego, wprowadzenia stanu wyjątkowego. Polityk odniósł się także do swoich oczekiwań co do przyszłych wyborów parlamentarnych i powrotu do rodzimej polityki Donalda Tuska.
Adrian Zandberg Zandberg:
Adrian Zandberg / wikipedia CC BY-SA 3.0 pl fot. Adrian Grycuk

 

"Jeżeli Białoruś używa przeciwko nam paskudnych środków, to ostatnią rzeczą, jaką powinniśmy robić, jest reagowanie w sposób histeryczny. Oczekuję od polskiego rządu racjonalnego zachowania, opisanego przez polskie i międzynarodowe prawo" - powiedział Adrian Zandberg na antenie.

"Nie usłyszeliśmy nadal żadnych realnych argumentów za stanem wyjątkowym. Jeśli są jakieś tajne informacje, które usprawiedliwiały by wprowadzenie stanu wyjątkowego, to rząd  się nimi nie podzielił z parlamentem" - uważa lewicowy polityk.

Powrót Tuska politycznie służy Prawu i Sprawiedliwości. Ułatwia PiSowi mobilizację swoich wyborców, którzy są różni, ale łączy ich obawa przed Tuskiem i pamięć jego rządów

- uważa lider Razem.

"PiS przegra kolejne wybory - ich politycznie zabije demografia. Młodzi głosują na Lewicę. Lewica to gwarancja, że nie będzie powtórki starych błędów, bezpieczeństwo ekonomiczne, walka z wykluczeniem transportowym, koniec podziału na Polskę A i B" - sądzi Zandberg.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura