REKLAMA

Nieoficjalnie. "Donald się wściekł" na Nitrasa. "O szefowaniu regionowi może sobie pomarzyć"

Za rządów Tuska popularną frazą w "wiodących mediach" było "Donald się wściekł". Warto ją przypomnieć przy okazji nieoficjalnych informacji nt. stosunku Donalda Tuska do ostatnich wypowiedzi Sławomira Nitrasa.
Donald Tusk Nieoficjalnie.
Donald Tusk / Screen YouTube Onet News

- Uważam, że dojcie za naszego życia, może nawet w tym pokoleniu, do tego kiedy katolicy w Polsce staną się mniejszością, staną się realną mniejszością. Nie mniejszością, że kogoś będzie więcej, ale nie będą większością. I muszą się z tym nauczyć żyć. I wtedy to będzie w jakiejś realnej społecznej proporcji

- mówił Nitras na Campusie Polska Rafała Trzaskowskiego. Później te słowa podtrzymywał, zarzucając cytującym wyrwanie ich z kontekstu.

- Najbardziej wściekły był Donald Tusk. Nitrasa czekają konsekwencje. Może pomarzyć o szefowaniu regionu zachodniopomorskiego, a na to się szykował

- mówi Joannie Miziołek i Elizie Olczyk anonimowy polityk PO.

Jak wynika z informacji Joanny Miziołek i Elizy Olczyk, pełniący obowiązki szefa PO Donald Tusk nie jest zadowolony z zachowania polityka związanego z Rafałem Trzaskowskim.

Według Joanny Miziołek i Elizy Olczyk topnieje frakcja Rafała Trzaskowskiego w Platformie. Agnieszka Pomaska ma zostać szefową regionu pomorskiego, a szefowanie regionowi dolnośląskiemu ma przypaść nawet wcześniej mocno skonfliktowanemu z Donaldem Tuskiem, ale nie związanemu również z Rafałem Trzaskowskim, Grzegorzowi Schetynie.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura