REKLAMA

[WIDEO] Minister Sasin: "Dzisiaj opozycja to pożyteczni idioci"

- Dzisiaj opozycja to pożyteczni idioci, tak to przed wojną sowieckie władze nazywały tych, którzy działali w interesie Związku Sowieckiego, a dzisiaj działają w interesie Rosji, Białorusi. Dzisiaj polska opozycja jest tą siłą, która niestety godzi w bezpieczeństwo Polski - powiedział minister Jacek Sasin.
 [WIDEO] Minister Sasin:
/ screen twitter / tvp.info

- Przede wszystkim trzeba stwierdzić, że opozycja niczego się nie nauczyła. Europa się już nauczyła, UE się nauczyła, wszyscy ci, którzy kontestowali stanowisko Polski jeszcze kilka lat temu, kiedy mówiliśmy, że nie wolno wpuszczać w sposób niekontrolowany uchodźców do Polski, już na zachodzie wiedzą, że mieliśmy rację i przyznają nam to, a opozycja dalej tkwi w takim przekonaniu, że Europa powinna być otwarta na niekontrolowaną rzekę uchodźców, którzy zagrażają bezpieczeństwu Polski, Europy.

- powiedział minister Jacek Sasin w TVP Info.

- Dzisiaj opozycja to pożyteczni idioci, tak to przed wojną sowieckie władze nazywały tych, którzy działali w interesie Związku Sowieckiego, a dzisiaj działają w interesie Rosji, Białorusi. Dzisiaj polska opozycja jest tą siłą, która niestety godzi w bezpieczeństwo Polski.

- zaznaczył minister Aktywów Państwowych.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura