REKLAMA

„Antykaczystowskie nocne koszmary, poranne urojenia i omamy”. Ostry komentarz byłego senatora PO

Nie milkną echa wypowiedzi szefa klubu parlamentarnego PiS Ryszarda Terleckiego.
 „Antykaczystowskie nocne koszmary, poranne urojenia i omamy”. Ostry komentarz byłego senatora PO
/ fot. Wikipedia / CC BY-SA 3.0 PL / Kancelaria Senatu RP


Ryszard Terlecki podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu odniósł się do niedawnych decyzji Komisji Europejskiej. – Powinniśmy myśleć nad tym, jak najdalej, jak najbardziej możemy współpracować, żebyśmy wszyscy byli w Unii, ale żeby ta Unia była taka, jaka jest dla nas do przyjęcia. Bo jeżeli pójdzie tak, jak się zanosi, że pójdzie, to musimy szukać rozwiązań drastycznych – mówił.

Po jego słowach wybuchła burza w sieci. Politycy opozycji grzmili, że polski rząd dąży do „Polexitu”. – PiS ustami marszałka Terleckiego zapowiedziało przygotowania do wyjścia Polski z Unii Europejskiej – stwierdził poseł Lewicy Krzysztof Gawkowski.
 

Smoktunowicz zabiera głos


Do całej sytuacji postanowił odnieść się w mediach społecznościowych były senator Platformy Obywatelskiej Robert Smoktunowicz.

„Gdy na tt [Twitter - przyp. red.] w trendach znajdujecie hasło #Polexit nie przejmujcie się. To tylko stała grupa polityków i dziennikarzy miewa nawracające - antykaczystowskie nocne koszmary, poranne urojenia i omamy oraz biegunkę myśli połączoną z napadem paniki. To niestety choroba nieuleczalna…” – szydzi Smoktunowicz.

 


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura