REKLAMA

Nie żyje dziennikarka tygodnika „Newsweek”. „Mimo godzinnej reanimacji nie udało się jej uratować”

Nie żyje nasza redakcyjna koleżanka, nasza przyjaciółka Ania Szulc. Zmarła nad ranem w swoim domu w Krakowie. Mimo godzinnej reanimacji nie udało się jej uratować – poinformowała dziennikarka tygodnika Renata Kim.
 Nie żyje dziennikarka tygodnika „Newsweek”. „Mimo godzinnej reanimacji nie udało się jej uratować”
/ fot. Pixabay


Informację o śmierci Szulc przekazała na portalu „Newsweeka” szefa działo „Społeczeństwo” Renata Kim: „Dotarła do nas dziś bardzo smutna wiadomość. Nie żyje nasza redakcyjna koleżanka, nasza przyjaciółka Ania Szulc. Zmarła nad ranem w swoim domu w Krakowie. Mimo godzinnej reanimacji nie udało się jej uratować”.


„Dziś rano zmarła moja ukochana żona, Ania. Wszyscy wiecie, jak cudowną była osobą - życzliwą światu, zaangażowaną w pomaganie innym, błyskotliwie inteligentną. Była wspaniałą matką i żoną. Nie wyobrażamy sobie z Antkiem życia bez Niej. O terminie pogrzebu zawiadomię później. Proszę Was o modlitwę za jej duszę” – napisał z kolei w mediach społecznościowych mąż dziennikarki Paweł Rucki. 

Anna Szulc była laureatką nagrody Grand Press z 2010 roku w kategorii reportaż. W 2007 roku otrzymała Europejską Nagrodzę Dziennikarską. Była także autorką dwóch książęk: „Stacja Kraków” oraz „Krakowscy Czarodzieje”.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura