REKLAMA

Gitarzysta Lady Pank krytykował Pawła Kukiza. Teraz lider Kukiz'15 wbija szpilę Janowi B.

Kukiz po niespełna miesiącu postanowił odpowiedzieć Janowi B. - gitarzyście Lady Pank, który na początku tygodnia usłyszał zarzut wyłudzenia podatku VAT i posługiwania się „lewymi fakturami”.
 Gitarzysta Lady Pank krytykował Pawła Kukiza. Teraz lider Kukiz'15 wbija szpilę Janowi B.
/ fot. YouTube

11 sierpnia podczas posiedzenia Sejmu, na którym głosowano nad tzw. ustawą medialną, nazywaną przez niektóre media „lex TVN” doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Czterej posłowie Kukiz'15 najpierw zagłosowali za odroczeniem obrad Sejmu, a potem gdy odbyła się reasumpcja tego głosowania, trzech z nich, w tym Kukiz, opowiedziało się przeciwko odroczeniu. Obrady były kontynuowane i trzech posłów ugrupowania, w tym Kukiz poparło przygotowane przez PiS zmiany.

Wtedy to gitarzysta legendarnego Lady Pank Jan B. opublikował wpis na Facebooku: „Niestety ja nie jestem tym zaskoczony, bo nawet jak był moim kolegą to i tak nigdy nie można było na niego liczyć… Boję się o moją Polskę”.

Kukiz po niespełna miesiącu postanowił mu odpowiedzieć: „Ważne, że Ty liczysz doskonale”. Co miał na myśli lider Kukiz’15. Otóż Jan B. na początku tygodnia usłyszał zarzut wyłudzenia podatku VAT i posługiwania się „lewymi fakturami”. Muzyk został już przesłuchany przez warszawską prokuraturę.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura