REKLAMA

Słowa Terleckiego wywołały burzę. Hartwich uderza w polityka PiS: „Wynoś się Pan sam. Najlepiej teraz”

Panie Terlecki, załóż Pan czapkę, bo się jesień zbliża, a w Rosji może być zimno, i wynoś się Pan sam. Najlepiej teraz. Już od razu. Do granicy sama osobiście dowiozę – w taki sposób posłanka KO skomentowała ostatnie słowa wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego.
 Słowa Terleckiego wywołały burzę. Hartwich uderza w polityka PiS: „Wynoś się Pan sam. Najlepiej teraz”
/ fot. YouTube / Onet


Wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu, odnosząc się do niedawnych decyzji Komisji Europejskiej, stwierdził, że „powinniśmy myśleć nad tym, jak najdalej, jak najbardziej możemy współpracować, żebyśmy wszyscy byli w Unii, ale żeby ta Unia była taka, jaka jest dla nas do przyjęcia”.

– Jeżeli pójdzie tak, jak się zanosi, że pójdzie, to musimy szukać rozwiązań drastycznych. Brytyjczycy pokazali, że dyktatura brukselskiej biurokracji im nie odpowiada i się odwrócili i wyszli (…) My nie chcemy wychodzić, u nas poparcie dla Unii jest bardzo silne, dla uczestnictwa w Unii, ale nie możemy dać się zapędzić w coś, co ograniczy naszą wolność i co ograniczy nasz rozwój – dodał.
 

Posłanka KO grzmi


Do słów polityka PiS odniosła się w polityk Koalicji Obywatelskiej Iwona Hartwich. W swoim wpisie w mediach społecznościowych w ostrych słowach zasugerowała, by ten „wyniósł się do Rosji”.

„Panie Terlecki, załóż Pan czapkę, bo się jesień zbliża, a w Rosji może być zimno, i wynoś się Pan sam. Najlepiej teraz. Już od razu. Do granicy sama osobiście dowiozę. Los ludzi życzących źle Naszej Ojczyźnie jest mi obojętny. Więc nie musi Pan wysyłać kartek, że Pan doszedł” – napisała.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura