REKLAMA

Widzowie stacji i internauci spod znaku #SilniRazem zaatakowali… TVN24. „Na głowę upadliście???”

Transmisja mszy beatyfikacyjnej kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej mocno nie spodobała się widzom TVN24.
 Widzowie stacji i internauci spod znaku #SilniRazem zaatakowali… TVN24. „Na głowę upadliście???”
/ fot. Marcin Żegliński / Tygodnik Solidarność / Twitter @TVN24


„Ze względu na transmisję beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej o godz. 12.00 w TVN24 i TVN24 GO, na #LożaPrasowa zapraszamy o 21.00” – poinformowała dziś w mediach społecznościowych stacja TVN24.

Okazuje się, że ta zapowiedź nie spodobała się widzom stacji i internautom związanym z tzw. ruchem #SilniRazem. „To telewizja religijna?” – czytamy w komentarzy jednego z użytkowników Twittera.

„To naprawdę skandal, żeby z powodu takiego czegoś odkładać „lożę prasową”. Ale cóż, to Polska właśnie. Kiedy wreszcie ten nieszczęsny kraj przestanie być katolickim skansenem Europy! Takie rzeczy to na info i trwam, ale żeby tvn24 przekładał stałą pozycję z powodu takiego czegoś?!”.

„„Gratuluję” siania zabobonów i transmitowania szopek na użytek tłustych kotów kościoła katolickiego. Słabe to”.

„Od tego to chyba katolicy mają, naziemny kanał z Torunia. Poważnie zaśmiecacie czas antenowy tymi bajkami dla zmanipulowanych ludzi, a sprawy dotyczące aktualnego stan Polski, odkładacie z tego powodu „na potem””.

„Na głowę upadliście??? Może na stałe Anioł Pański wstawicie o 12??”


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura