[VIDEO] Beata Szydło w PE: Gigantyczne koszty. Za Fit for 55 zapłaci każdy obywatel UE

- Dbanie o klimat jest potrzebne, ale proponowany przez komisarza Timmermansa plan zakłada gigantyczne i niczym nie uzasadnione koszty społeczne oraz gospodarcze. Za #Fitfor55 zapłaci swoimi pieniędzmi każdy obywatel UE - napisała na Twitterze europosłanka Beata Szydło.
 [VIDEO] Beata Szydło w PE: Gigantyczne koszty. Za Fit for 55 zapłaci każdy obywatel UE
/ flickr.com / Kancelaria Premiera / Public Domain Mark 1.0

- Projekt przygotowany przez pana komisarza Timmermansa jest mocno kontrowersyjny i wybrzmiewa to na tej sali właściwie w każdej wypowiedzi. Z jednej strony mamy szczytny cel - chronienie klimatu, przyszłość naszej planety - to jest na pewno jedno z najważniejszych wyzwań, które przed nami stoi.

- mówiła europosłanka Beata Szydło w Parlamencie Europejskim.

- Z drugiej strony ten szczytny cel ma być osiągnięty poprzez degradację europejskiej gospodarki, utratę miejsc pracy, niebotyczny wzrost ubóstwa milionów Europejczyków i degradację całych regionów.

- zaznaczyła europosłanka PiS. 

W swoim wpisie na Twitterze Beata Szydło napisała, że "dbanie o klimat jest potrzebne, ale proponowany przez komisarza Timmermansa plan zakłada gigantyczne i niczym nie uzasadnione koszty społeczne oraz gospodarcze. Za #Fitfor55 zapłaci swoimi pieniędzmi każdy obywatel UE".

 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe