REKLAMA

[video] "Usunięcie go na 15 minut z debaty to nie kara". Niedzielski zabiera głos po groźbach Brauna

Słowa posła Konfederacji Grzegorza Brauna, który z mównicy sejmowej groził ministrowi Adamowi Niedzielskiemu wywołały prawdziwą burzę. Głos zabrał także sam Adam Niedzielski. - To jest absolutnie nieakceptowalne. Oczekuję od Prezydium Sejmu podjęcia stanowczych, surowych kroków w tej dziedzinie - powiedział minister.
 [video]
/ PAP/Radek Pietruszka

Będziesz pan wisiał! - grzmiał z mównicy sejmowej poseł Konfederacji Grzegorz Braun do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego podczas czwartkowych obrad Sejmu. Po tych słowach w wybuchła awantura.

Czytaj więcej: [video] Awantura w Sejmie! "To jest skandal!". Grzegorz Braun groził ministrowi Niedzielskiemu

 

Poseł Braun zachował się skandalicznie, ja chciałem opuścić salę, ale państwo zwrócili mi uwagę, że absolutnie nie powinienem zniżyć się do tego standardu. Myślę sobie, że z punktu widzenia ministerstwa, ale każdego przedstawiciela rządu, który będzie tutaj gościł, to jest absolutnie nieakceptowalne

- powiedział Adam Niedzielski. Podkreślił, że oczekuje od Prezydium Sejmu podjęcia stanowczych, surowych kroków wobec posła Brauna. 

 

Ostatnio tylko potakujemy głową, że dzieją się rzeczy skandaliczne, a nie ma podejmowanych żadnych wymiernych kroków wobec tego, co zrobił pan Braun. Jego usunięcie na 15 minut z debaty to nie jest odpowiednia kara. To jest skandal, po prostu skandal. Dziękuję wszystkim państwu za jednoznaczną postawę, ale nie chciałbym żebyśmy zatrzymywali się tylko w tym, że tylko negujemy, a nie wyciągamy konsekwencji

- mówił minister.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura