REKLAMA

Pezet Extended Tour Wielki finał w Warszawie!

Pezet Extended Tour zbliża się do wielkiego finału. Po koncertach w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie przyszła pora na Warszawę. Już 24 września Błonia PGE Narodowego zapełnią się fanami jednego z najpopularniejszych raperów w naszym kraju. Bilety na stołeczny koncert Pezeta dostępne są w serwisie eBilet.
Pezet Pezet Extended Tour Wielki finał w Warszawie!
Pezet / Materiały prasowe Fot. Piotr Rybiński

Pezet Extended Tour

Wielki finał w Warszawie!

Choć krótka to bardzo intensywna. Trasa koncertowa Pezet Extended Tour zalicza swój ostatni przystanek. W piątek 24 września autor albumu "Muzyka Współczesna" zagra finałowy występ w swoim rodzinnym mieście. Warszawska publiczność zbierze się na Błoniach PGE Narodowego począwszy od godz. 16:00.

 

Pezet Extended Tour to jedyna okazja, aby usłyszeć na żywo utwory z albumu „Muzyka Współczesna Extended” . Na scenie zjawią się różni goście, więc impreza z pewnością przyprawi o dreszcze nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

 

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/793523454446840

Bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/hip-hop-rap/pezet

 

Pezet Extended Tour:

 

03.09 – Poznań – Park Starego Browaru

10.09 – Wrocław – Plac przed Impartem

11.09 – Kraków – HYPE PARK

24.09 – Warszawa – Błonia PGE Narodowego

 

Najnowszy singiel Pezeta „Mem” ukaże się na limitowanym wydawnictwie „Muzyka Współczesna LP”. Podobnie jak w wydaniach Deluxe i Extended tracklista albumu różnić się będzie od wersji podstawowej i zostanie do niej dodany utwór „Mem”. Oprócz tego w poligrafii wydania znajdą się teksty wszystkich utworów. W sklepie winylownia.pl winyl dostępny jest w limitowanym (200 sztuk) wydaniu „half black/ half magenta”: https://bit.ly/PezetWinylownia

 

Wydawnictwo i koncerty w ramach trasy Extended Tour są zamknięciem trwającego dwa lata rozdziału „Muzyka Współczesna” w karierze Pezeta. Album osiągnął status potrójnej platyny, a singiel „Magenta” status diamentowego singla. Są to jak dotąd najwyższe wyróżnienia w dyskografii Pezeta.

 

Dodatkowo przypominamy, że na platformie HBO GO caly czas dostępny jest zarejestrowany w warszawskim COS Torwar koncert Pezeta z grudnia 2019 roku.

 


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura