REKLAMA

"Czekam na okienko w jego kalendarzu". Sterczewski znowu wbija szpilę Tuskowi

Jak donoszą media, Tusk spotkał się w ostatnim czasie z posłami robiącymi happeningi na granicy - Michałem Szczerbą i Dariuszem Jońskim - donosiły również, że czeka go także rozmowa z Frankiem Sterczewskim, o którym ostatnio było najgłośniej. Młody poseł w rozmowie z Interią komentował buńczucznie: "Nie mogę doczekać się spotkania".
Franek Sterczewski
Franek Sterczewski / Wikipedia CC BY-SA 3,0 pl Adrian Grycuk

Interia postanowiła "u źródła" dowiedzieć się, czy spotkanie rzeczywiście jest planowane.

Żeby zweryfikować informację o domniemanym oficjalnym spotkaniu, o które miał zabiegać bezpośrednio Sterczewski, zwróciliśmy się do jednego z bliskich współpracowników Donalda Tuska. - Szef ma mnóstwo spotkań, ale o takim nie słyszałem - przekazał nasz rozmówca.

- podaje Interia. Portal spytał też bezpośrednio w sekretariacie byłego premiera - redaktorzy usłyszeli, że w kalendarzu Tuska nie ma spotkania, ani nawet prośby o spotkanie ze strony Sterczewskiego.

 

Sterczewski jednak na dywaniku u Tuska?

Sprawa ma jednak ciąg dalszy, ponieważ młody poseł w rozmowie z Dariuszem Grzędzińskim z Wprost, najwyraźniej nawiązując do sprawy "kalendarza", mówi:

- Otrzymałem wiadomość, że przewodniczący znajdzie więcej czasu po sobotniej konwencji. Czekam zatem na okienko w jego kalendarzu.

Czego oczekuje po spotkaniu Sterczewski?

- Przede wszystkim chciałbym lepiej poznać przewodniczącego jako człowieka. Znam go, tak jak wiele osób, głównie z działalności publicznej, z mediów, ale tylko raz w życiu miałem przyjemność rozmawiać przez chwilę na żywo, kiedy pojawił się na posiedzeniu klubu


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura