"W związku z nowymi informacjami...". Znany dziennikarz TVN zawieszony przez stację!

Redakcja TVN24 poinformowała na Twitterze, iż znany dziennikarz TVN Krzysztof Skórzyński został zawieszony w obowiązkach. Przyczyną tej decyzji są nowe informacje pojawiające się nt. rzekomej współpracy Skórzyńskiego z szefem Kancelarii Premiera Michałem Dworczykiem.
Logo TVN24, zdjęcie ilustracyjne
Logo TVN24, zdjęcie ilustracyjne / Flickr.com/Piotr Drabik/(CC BY 2.0)

Nie milkną echa "afery mailowej" z udziałem szefa KPRM Michała Dworczyka. Do sieci trafiły kolejne wiadomości, które wyciekły z prywatnej skrzynki mailowej polityka. Tym razem była to jego korespondencja z dziennikarzem TVN Krzysztofem Skórzyńskim. Ujawnione maile wskazują, że Michał Dworczyk konsultował ze Skórzyńskim swoje wystąpienie na konferencji prasowej w styczniu; polityk miał wysyłać do niego tekst wystąpienia, Skórzyński odsyłać mu go z poprawkami. 

 

Michał Dworczyk z Krzysztofem Skórzyńskim znają się od dawna, o czym świadczy inny mail, który również trafił do sieci - pochodzi z 17 grudnia 2010 r., a Dworczyk zwraca się do dziennikarza zwrotem "Cześć Stary"

- podaje portal press.pl. Na skutek ujawnianych informacji, redakcja zawiesiła Krzysztofa Skórzyńskiego w pełnionych obowiązkach.

"W związku z nowymi informacjami ws. Krzysztofa Skórzyńskiego, został on zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy" - poinformowała na Twitterze redakcja TVN24. 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe