REKLAMA

Burza po publikacji "Faktu" nt. urodzin red. Mazurka! "Politycy PiS, PO czy PSL razem balowali". Dziennikarz zabiera głos

Jak podaje dziennik "Fakt" we wtorkowej publikacji, gdy w piątek w Sejmie przemawiał szef NIK Marian Banaś (do niemal pustych ław sejmowych), większość polityków różnych opcji - PiS, PO, czy PSL - bawiła się wspólnie na urodzinach u znanego redaktora Roberta Mazurka. Publikacja jest szeroko komentowana w mediach społecznościowych, a sam jubilat zabrał w tej sprawie głos.
 Burza po publikacji
/ screen YT - RMF FM

Fakt przyłapał posłów zarówno władzy, jak i opozycji na imprezowym bumelanctwie! Ręka w rękę politycy PiS, PO czy PSL balowali w ostatni piątek w centrum Warszawy! I to na urodzinach znanego dziennikarza Roberta Mazurka. A w tym samym czasie w Sejmie do niemal pustej sali przemawiał m.in. szef NIK Marian Banaś (66 l.)

- donosi "Fakt" we wtorkowej publikacji. Tabloid opisał huczną imprezę, wydaną w piątek przez red. Roberta Mazurka z powodu jego 50. urodzin. Miało się na niej pojawić około 100 osób, a wśród nich czołowi politycy PiS, PO czy PSL. Na dołączonych do publikacji zdjęciach widzimy wspólnie bawiących się posłów Marka Suskiego z PiS, Tadeusza Cymańskiego z Solidarnej Polski, Władysława Kosiniaka-Kamysza z PSL, Pawła Zalewskiego z PO, wicepremiera Piotra Glińskiego, ministra cyfryzacji Janusza Cieszyńskiego, byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, szefa KPRM Michała Dworczyka, Borysa Budkę, Pawła Poncyljusza i Tomasza Siemoniaka z PO, czy byłą wicepremier Jadwigę Emilewicz.

 

Zaproś genialnych malarzy, znanych muzyków, tuziny aktorów, dziennikarzy czy prywatnych przyjaciół nie licząc, a zazdrosny (bo niezaproszony) „Fakt” ci później samych polityków pokaże. No, ludzie, jak tak można?! Żądam drugiej edycji!

- zakpił z publikacji "Faktu" red. Robert Mazurek. Większość internautów jest jednak oburzona opublikowanym materiałem.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura