REKLAMA

GRATIA PLENA premierowy utwór ANDREI BOCELLEGO do filmu "Fatima"

„Gratia Plena” to zachwycający nowy utwór światowej sławy tenora ANDREI BOCELLEGO z filmu fabularnego „FATIMA”- najnowszej produkcji opowiadającej o objawieniach maryjnych w Fatimie.  
Fatima GRATIA PLENA premierowy utwór ANDREI BOCELLEGO do filmu
Fatima / Materiały prasoweAndrea Bocelli o pracy muzycznej na potrzeby filmu „FATIMA”
„Nie pierwszy raz współpracuję przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej do filmu. Jednak ten projekt jest inny, ponieważ film jest bliski memu sercu i zawiera przesłanie, które zawsze starałem się przekazać moim śpiewem. Odwiedziłem to święte miejsce tylko raz, ale wywarło na mnie ogromne wrażenie, ponieważ znałem historię zdarzeń z Fatimą jeszcze z czasów dzieciństwa. Znowu się tam znalazłem tym razem śpiewając, co było dużym przeżyciem. Musimy zdać sobie sprawę, że Matka Boża przychodzi nam z pomocą. Jest przy nas, ukazuje się i przekazuje wiadomości, które powinniśmy wziąć sobie do serca”.


Film „Fatima” – najbardziej przekonująca adaptacja objawień w kinach od 1 października.

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich, które dały siłę milionom chrześcijan. 

W czasach Wielkiej Wojny ludzie poszukiwali nadziei. Doświadczyli cudu. 
Specjalnie skomponowany do filmu utwór śpiewa ANDREA BOCELLI.  

Zobacz zwiastun 


 

Jest rok 1917. Świat pogrążony jest w mrokach Pierwszej Wojny Światowej. Do małej portugalskiej wioski Fatimy, podobnie jak do tysięcy miejscowości w całej Europie płyną dramatyczne wieści o tysiącach zabitych.  Do domów wracają okaleczeni i pozbawieni nadziei weterani. W takich chwilach łatwo o zwątpienie i załamanie. Właśnie w takich okolicznościach troje dzieci z Fatimy doświadcza niezwykłego spotkania. Ich oczom ukazuje się Matka Boża, by przekazać im przepowiednie dla świata. Relacje dzieci z tego wydarzenia spotykają się z wielkim sceptycyzmem zarówno osób świeckich jaki i przedstawicieli Kościoła. Nikt nie traktuje poważnie dziecięcych opowieści. A jednak wieść o cudownych wydarzeniach w Fatimie roznosi się coraz dalej. Tysiące pielgrzymów przybywają do wioski,
a cud fatimski zaczyna odmieniać ich losy, wywierając przemożny wpływ także na instytucję Kościoła i na cały świat.

 

Produkcja: Portugalia/USA 2021
Gatunek: dramat
Reżyseria: Marco Pontecorvo (autor zdjęć do „Gry o Tron” i „Rzymu”),
Obsada: Harvey Keitel, Goran Visnjic, Joaquim de Almeida, Sonia Braga
Dystrybucja: Monolit Films i Rafael Film
Premiera kinowa: 01 października

Źródło: Materiały prasowe


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura