REKLAMA

Dowbor wściekły na polityków bawiących się u Mazurka. Nie przebierał w słowach

Zawsze brzydziłem się polityką i uważałem, że większość z nich jest siebie warta… i chyba się nie myliłem! A my jak te jelenie dajemy się w to wciągać – pisze wyraźnie zirytowany Maciej Dowbor.
 Dowbor wściekły na polityków bawiących się u Mazurka. Nie przebierał w słowach
/ fot. YouTube

Jak podaje dziennik „Fakt” we wtorkowej publikacji, gdy w piątek w Sejmie przemawiał szef NIK Marian Banaś (do niemal pustych ław sejmowych), większość polityków różnych opcji - PiS, PO, czy PSL - bawiła się wspólnie na urodzinach u znanego redaktora Roberta Mazurka. Publikacja jest szeroko komentowana w mediach. 

Na imprezie miało pojawić się około 100 osób.

Na dołączonych przez „Fakt” zdjęciach widzimy wspólnie bawiących się posłów Marka Suskiego z PiS, Tadeusza Cymańskiego z Solidarnej Polski, Władysława Kosiniaka-Kamysza z PSL, Pawła Zalewskiego z PO, wicepremiera Piotra Glińskiego, ministra cyfryzacji Janusza Cieszyńskiego, byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, szefa KPRM Michała Dworczyka, byłego szefa PO Borysa Budkę, Pawła Poncyljusza i Tomasza Siemoniaka z PO, czy byłą wicepremier Jadwigę Emilewicz.
 

Dowbor nie wytrzymał


Swoimi odczuciami na temat publikacji dziennika postanowił podzielić się prezenter Polsatu Maciej Dowbor za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„»Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w chu…a« cytując Grabarza ze Strachy na lachy. Czy to wszystko to nie jest jeden wielki cyrk i teatr?! Czy ci politycy z prawa i lewa nie robią nas w konia tymi swoimi awanturkami i pojedynkami?! A w rzeczywistości razem piją wódę w sejmowym hotelu i haratają w galę?” – napisał na Instagramie.

„Zawsze brzydziłem się polityką i uważałem, że większość z nich jest siebie warta… i chyba się nie myliłem! A my jak te jelenie dajemy się w to wciągać, w ten festiwal nienawiści i wzajemnego szczucia! Szkoda, że to wszystko za nasze pieniądze! Banda hipokrytów!” – dodał.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura