Tomaszowi O. grozi nawet do 8 lat więzienia! Jest oświadczenie aktora

Popularny aktor nie przyznaje się do winy i przedstawił w prokuraturze inną wersję wydarzeń. Na pytanie serwisu Wirtualna Polska o postępowanie w prokuraturze, Tomasz O. przysłał krótkie oświadczenie.
 Tomaszowi O. grozi nawet do 8 lat więzienia! Jest oświadczenie aktora
/ fot. YouTube / tvnpl


Znany aktor o posturze kulturysty Tomasz O., kojarzony głównie z grania postaci gangsterskich w filmach Patryka Vegi, ale także występowania w serialach takich jak "M jak miłość" może mieć kłopoty z prawem.

„Sprawa dotyczy procederu wyłudzania pieniędzy na fałszywe faktury. Według ustaleń prokuratury źródłem procederu była jedna agencja eventowa, która od dłuższego czasu wystawiała lewe faktury. Na jednej z nich pojawia się nazwisko Tomasza O. Dokument opiewał na kwotę 300 tysięcy złotych i dotyczy kontraktu z federacją sztuk walki KSW” – donosi dziennik „Super Express”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Grał m.in w "M jak miłość", "Pitbullu", "Kobietach Mafii"... Popularny aktor usłyszał zarzuty!

Oświadczenie Tomasza O.


Popularny aktor nie przyznaje się do winy i przedstawił w prokuraturze inną wersję wydarzeń. Na pytanie serwisu Wirtualna Polska o postępowanie w prokuraturze, Tomasz O. przysłał krótkie oświadczenie.„Obecnie trwa postępowanie w sprawie. Nie mogę ujawniać szczegółów śledztwa. Sprawa jest w toku i jestem przekonany że wszelkie wątpliwości zostaną wyjaśnione” – przekazała Wirtualna Polska.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe