REKLAMA

Borysewicz usunął głos Kukiza z ich największego przeboju

Jan Borysewicz wykreślił Pawła Kukiza ze swojej najnowszej płyty z okazji 50-lecia pracy artystycznej.
 Borysewicz usunął głos Kukiza z ich największego przeboju
/ fot. YouTube / CGM.pl


Już niebawem na rynku ukaże się płyta lidera z okazji 50-lecia pracy artystycznej lidera Lady Pank Jana Borysewicza o nazwie „Wszystkie oblicza Jana Borysewicza”.

„Los stawiał na mojej drodze artystów wybitnych, ciekawych, wymagających. Praca z nimi była dla mnie inspiracją i wpływała na kształt tego, kim jestem dzisiaj” – zapowiedział muzyk. Na płycie Borysewicza zaśpiewają m.in. Ewa Bem, Piotr Fronczewski, Kasia Kowalska, a także Katarzyna Nosowska. Warto jednak zaznaczyć, że wielki przebój „Bo tutaj jest jak jest” wspólnego albumu „Borysewicza&Kukiz” ukaże się jedynie w wersji instrumentalnej. To nie pierwszy raz, kiedy to lider Lady Pank wykreślił ze swojego artystycznego życia Pawła Kukiza.
 

O co poszło?
Przypomnijmy, że na początku sierpnia, dzięki głosom Pawła Kukiza oraz trzech jego partyjnych kolegów, Prawo i Sprawiedliwość przegłosowało tzw. ustawę medialną, nazywaną przez niektóre media „lex TVN”. Podczas posiedzenia Sejmu doszło do kontrowersyjnej reasumpcji głosowania ws. odroczenia obrad, co wywołało wielki poruszenie opinii publicznej. 

„Niestety, ja nie jestem tym zaskoczony, bo nawet jak był moim kolegą, to i tak nigdy nie można było na niego liczyć... Boję się o moją Polskę” – napisał wówczas Jan Borysewicz.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura