REKLAMA

Były senator PO ostro o politykach na imprezie u Mazurka. „Zrobił was wszystkich w ch…”

Mimo, że od imprezy z okazji 50. urodzin Roberta Mazurka minął już przeszło tydzień, to sprawa polityków wszystkich opcji politycznych bawiących się na jego pięćdziesiątce wywołuje wiele opinii.
Robert Mazurek Były senator PO ostro o politykach na imprezie u Mazurka. „Zrobił was wszystkich w ch…”
Robert Mazurek / fot. YouTube / Kanał Sportowy


Nie milkną echa 50. urodzin znanego dziennikarza i publicysty Roberta Mazurka, na którego imprezie bawiło się wielu polityków z większości opcji politycznych. Zamiast słuchać sprawozdania szefa NIK Mariana Banasia w Sejmie, w ubiegły piątek politycy tacy jak m.in. Władysław Kosiniak-Kamysz, Tadeusz Cymański, Borys Budka czy Piotr Gliński woleli pojechać do jednej z warszawskich restauracji.

Po zdjęciach z imprezy opublikowanych przez dziennik „Fakt”, nowy-stary lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk „wezwał na dywanik” dwóch wiceszefów ugrupowania - szefa sejmowego klubu KO Borysa Budkę oraz byłego szefa MON i wiceszefa PO Tomasza Siemoniaka.

– Borys Budka i Tomasz Siemoniak oddali się do dyspozycji przewodniczącego PO ze swoich funkcji w partii i klubie – mówił w środę rzecznik prasowy partii Jan Grabiec.
 

„Zrobił was wszystkich w ch…”


Do całej sytuacji postanowił odnieść się w mediach społecznościowych były senator Platformy Obywatelskiej Robert Smoktunowicz.

„Podsumowując temat tygodnia. Myślę o was. Politycy i dziennikarze. Wielcy i mali. Zaproszeni i zawistni niezaproszeni. Zachwyceni, oburzeni lub na koniec ośmieszeni. W efekcie genialny Mazurek zrobił wszystkich w ch… i stał się Nr1 w medialnym rozgrywaniu polityki w Polsce…” – napisał na Twitterze.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura