REKLAMA

"Greta podczas pobytu w Berlinie nie znalazła czasu by wpaść do nastolatków, którzy ogłosili strajk głodowy w obronie klimatu"

W Młodzieżowym Strajku Klimatycznym w Berlinie wzięła udział Greta Thunberg. Co ciekawe jednak, jak donosi korespondent TVP w Berlinie Cezary Gmyz, nie znalazła czasu by odwiedzić protestujących przed Reichstagiem ekoaktywistów. Ekoaktywiści prowadzą strajk głodowy.
Greta Thunberg
Greta Thunberg / Screen YouTube Global News

- Międzypokoleniowy pakt został zerwany

- piszą na plakatach protestujący.

W Niemczech wbrew gromkim zapowiedziom i skutecznej propagandzie, największym elementem tzw. "miksu energetycznego" jest najmniej ekologiczny węgiel brunatny.

- Greta podczas pobytu w Berlinie nie znalazła czasu by wpaść do nastolatków, którzy ogłosili strajk głodowy w obronie klimatu. Dziś ogłosili zaostrzenie protestu w postaci odmowy przyjmowania płynów. Przeszło im po kilu godzinach i przerwali strajk a Greta wciąż nie dojechała (...) Dzieciaki żądały spotkania ze wszystkimi kandydatami na kanclerza jeszcze przed wyborami. Grożąc, że zagłodzą się na śmierć. Wszyscy ich olalali łącznie z Gretą. Dzieciaki w tej sytuacji uznały, że lepiej jednak żyć

- pisze Cezary Gmyz


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura