REKLAMA

Wzruszające... "Klaudia - pierwsza wybudzona w klinice "Budzik" wychodzi za mąż...". Ewa Błaszczyk składa życzenia [VIDEO]

Klinika "Budzik" prowadzona przez fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?" przy Centrum Zdrowia Dziecka zajmuje się ciężkimi przypadkami śpiączki. Przypadkami, które inni czasem uznali za przypadki "śmierci". I ma w tym zakresie sukcesy.
Ewa Błaszczyk Wzruszające...
Ewa Błaszczyk / Screen TT fundacja "Akogo?"

- Klaudia była pierwszą wybudzoną pacjentką, w klinice „Budzik” dla dzieci, w Warszawie! A dziś bardzo ważny dzień w jej życiu. Z tej okazji składamy Młodej Parze najlepsze, serdeczne życzenia. Niech spełniają się Wasze marzenia!

- czytamy na profilu fundacji "Akogo?"

- Klaudia Gajtkowska. Będę pamiętać do końca życia. Pierwsza osoba wybudzona w klinice "Budzik" dla dzieci przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Cała ta inicjatywa fundacji "Akogo?" i pierwsza osoba odzyskana na powrót do życia...

A dziś Klaudia wychodzi za mąż za Michała. Życzę Wam pięknego życia, spełnienia. Myślę, że doceniacie jego wartość po tych wszystkich przeżyciach jakie miały miejsce. Więc bądźcie spokojni i szczęśliwi.

- mówi na nagraniu Ewa Błaszczyk


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura