Polscy policjanci na prośbę litewskiego rządu jadą na Litwę! Chodzi o migrantów

- Polscy policjanci na prośbę litewskiego rządu jadą na Litwę. To już druga grupa, która zastąpi funkcjonariuszy wracających do kraju po miesiącu wspierania działań związanych z bezpieczeństwem i ochroną suwerenności granic naszego sąsiada - czytamy na stronie "policja.pl".
 Polscy policjanci na prośbę litewskiego rządu jadą na Litwę! Chodzi o migrantów
/ pixabay.com

- Polscy policjanci na prośbę litewskiego rządu jadą na Litwę. To już druga grupa, która zastąpi funkcjonariuszy wracających do kraju po miesiącu wspierania działań związanych z bezpieczeństwem i ochroną suwerenności granic naszego sąsiada. Podczas odprawy kolejnej grupy przed wyjazdem na Litwę Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Roman Kuster podziękował policjantom za podejście i gotowość do udziału w tej ważnej misji.

- czytamy na stronie "policja.pl".

- We wtorek, 28.09.2021 r., Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Roman Kuster spotkał się z 52 policjantami, którzy wyjeżdżają na Litwę aby wspierać tamtejsze służby w związku z presją migracyjną z Białorusi. Zmienią i zastąpią oni policjantów z poznańskiego Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu, którzy pełnią tam służbę od początku września br.

- poinformowano.

 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe