REKLAMA

[video] "Nie dość że idioci, to jeszcze chamy". Skandaliczne wystąpienie posła KO w Sejmie

Podczas czwartkowych obrad Sejmu, podczas debaty ws. przedłużenia stanu wyjątkowego na granicy o 60 dni, głos zabrał poseł Koalicji Obywatelskiej Artur Łącki, który następnie pochwalił się swoim "wystąpieniem" w sieci. - Nie dość że idioci, to jeszcze chamy - mówił poseł, wskazując ręką w stronę posłów Prawa i Sprawiedliwości.
poseł KO Artur Łącki [video]
poseł KO Artur Łącki / screen YT - Janusz Jaskółka

Sejm po nocnych obradach w czwartek, wyraził zgodę na przedłużenie o 60 dni stanu wyjątkowego na granicy z Białorusią, na części obszarów województw podlaskiego i lubelskiego. Obrady były bardzo burzliwe, a zachowanie sporej części opozycji wywołało falę komentarzy w sieci...

Czytaj więcej: "Takiego szamba jeszcze w polskim Sejmie nie było". Gorące komentarze po nocnych obradach Sejmu

W kontekście haniebnego zachowania opozycji na wczorajszych obradach, warto wyróżnić wystąpienie posła KO Artura Łąckiego.

Nie dość że są tu idioci, to jeszcze chamy

- mówił głośno poseł Łącki, wchodząc na mównicę sejmową.

 

Chamy! Było widać! Było widać... (...) Miałem się was spytać, dlaczego pozwalacie szczuć psami na te dzieci. Ale was nie ma o co pytać, bo to jest wołanie na puszczy

- wołał polityk wymachując zdjęciem dziecka. Następnie zwrócił się do Pawła Solocha, szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

 

Panie prezydencie! Pan powie, gdzie jest to dziecko. Co się z nim stało? Oczekujemy odpowiedzi od pana prezydenta 

- powiedział Łącki, po czym podszedł do ministra Solocha i położył obok niego zdjęcie dziecka. Szef BBN odsunął od siebie fotografię.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura