REKLAMA

Sikorski chcąc uderzyć w Rafała Ziemkiewicza opublikował niechcący prywatną korespondencję z Giertychem?

- Rozumiem, że @R_A_Ziemkiewicz akceptuje zasady uniwersytetu, któremu płaci ciężkie pieniądze? Szkoda, że w Polsce uznałby to za gender i lewactwo - wyzłośliwia się Radosław Sikorski publikując fragment informacji nt. wsparcia dla LGBT uniwersytetu w Oxfordzie, gdzie ma studiować córka Rafała Ziemkiewicza.
Radosław Sikorski Sikorski chcąc uderzyć w Rafała Ziemkiewicza opublikował niechcący prywatną korespondencję z Giertychem?
Radosław Sikorski / Screen YouTube Platforma Obywatelska

Opublikowany obecnie tweet w tej sprawie ma już inny załącznik, ale pierwotnie załącznik graficzny miał elementy mogące wskazywać na to iż został przesłany przez Romana Giertycha. Na górze ma napis "Mecenas Roman Gie..." a na dole wiadomość: 

- Zapytaj Ziemkiewicza czy córka zaakceptowała te zasady. Mi nie wypada.

Zatrzymanie Ziemkiewicza

Publicysta „Do Rzeczy” i autor książek Rafał Ziemkiewicz został zatrzymany przez brytyjskie służby na lotnisku. Ziemkiewicz wylądował dzisiaj w Wielkiej Brytanii, gdzie towarzyszył córce, która miała rozpocząć naukę w Oxfordzie – informował wczoraj serwis DoRzeczy.pl.

Zatrzymanie Ziemkiewicza wywołało potężne poruszenie w sieci, większość internautów pospieszyło z wyrazami wsparcia dla publicysty, a inni rozpętali potężny hejt ciesząc się i życząc Ziemkiewiczowi, nie wiadomo na jakich podstawach, więzienia.

W sprawę zaangażowane było Ordo Iuris i polska dyplomacja. W końcu Ziemkiewicz został zwolniony


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura