Komarenko cieszy się z awarii Facebooka. "Tak tak Mareczku, oberwałeś przyzwoicie za cenzurę i dezinformację"

- Z pewnością Mark Zuckerberg nie jest dziś w nastroju do zabawy. Ja zaś świetnie się bawię - napisał we wtorkowy wieczór na Instagramie Ivan Komarenko. Artystę bardzo ucieszyła poniedziałkowa awaria Facebooka i olbrzymie straty, jakie z jej powodu zanotował społecznościowy gigant.
Ivan Komarenko Komarenko cieszy się z awarii Facebooka.
Ivan Komarenko / screen YT - Enigma TV

Facebook Inc. przekazał we wpisie na blogu, że za sześciogodzinną awarią platform należących do firmy takich, jak Messenger, Whatsapp i Instagram, stała "błędna zmiana konfiguracji". W poniedziałek bez dostępu do mediów społecznościowych było ok. 3,5 mld użytkowników.

Czytaj więcej: "Facebook po prostu zatrzasnął klucz we własnym samochodzie". Podano przyczynę awarii

 

Z pewnością Mark Zuckerberg nie jest dziś w nastroju do zabawy. Ja zaś świetnie się bawię 😂😂

- rozpoczyna swój komentarz Ivan Komarenko. 

 

To jest wspaniały dzień. Wczoraj wieczorem, z okazji awarii a może masywnego ataku hakerskiego nawet otworzyłem szampana🍾🍾. Awaria trwająca aż 6 godzin była tak potężna, że, według słów Sheera Frenkel, dziennikarki „The New York Times”, „budynki Facebook zostały zablokowane a karty dostępu pracowników nie działały”. Bilans strat: akcje na giełdzie poleciały wyraźnie w dół o 5%. Sam Zuckerberg stracił ponad 6 mld. dolarów, wykradziono 1,5 mld. danych osobowych użytkowników

- napisał artysta. Następnie zwrócił się bezpośrednio do szefa Facebooka, Marka Zuckerberga. 

 

Tak, tak Mareczku oberwałeś tym razem przyzwoicie za cenzurę, za dezinformację oraz skłócanie i dzielenie ludzi na całym Świecie. Mam nadzieję, że to jest początek upadku twojego propandemiczno-srovidowo-faszystowskiego imperium 😀.

#wolność #odwaga #cenzura #wiara #facebook #instagram #wolnośćsłowa

- podsumował piosenkarz. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe