REKLAMA

Co dalej z zawieszeniem Krzysztofa Skórzyńskiego w TVN? Nowe informacje

Redakcja TVN24 poinformowała we wrześniu na Twitterze, iż znany dziennikarz tejże stacji Krzysztof Skórzyński został zawieszony w obowiązkach. Przyczyną tej decyzji były nowe informacje pojawiające się nt. rzekomej współpracy Skórzyńskiego z szefem Kancelarii Premiera Michałem Dworczykiem. Dziś portal "Wirtualne Media" podaje nieoficjalnie nowe informacje w sprawie.
Krzysztof Skórzyński Co dalej z zawieszeniem Krzysztofa Skórzyńskiego w TVN? Nowe informacje
Krzysztof Skórzyński / screen YT - Wydawnictwo WAM

Zawieszenie Krzysztofa Dworczyka jest pokłosiem "afery mailowej" z udziałem szefa KPRM Michała Dworczyka. Do sieci trafiły kolejne wiadomości, które miały wyciec z prywatnej skrzynki mailowej polityka. Tym razem była to jego korespondencja z dziennikarzem TVN Krzysztofem Skórzyńskim. Ujawnione maile wskazywały, że Michał Dworczyk konsultował ze Skórzyńskim swoje wystąpienie na konferencji prasowej w styczniu; polityk miał wysyłać do niego tekst wystąpienia, Skórzyński odsyłać mu go z poprawkami. Na skutek ujawnianych informacji, redakcja zawiesiła Krzysztofa Skórzyńskiego w pełnionych obowiązkach.

Czytaj więcej: "W związku z nowymi informacjami...". Znany dziennikarz TVN zawieszony przez stację!

W najbliższy piątek już trzeci tydzień z rzędu widzowie nie będą mogli zobaczyć autorskiego programu "Sprawdzam" prowadzonego przez Krzysztofa Skórzyńskiego. Zamiast tego TVN wyemituje debatę "Strefa zamknięta". Portal "Wirtualne Media" informuje nieoficjalnie, że najprawdpodobniej w przyszłym tygodniu zakończą się działania wyjaśniające ws. Skórzyńskiego prowadzone przez TVN.

 

Aktualnie działania wyjaśniające sprawę Krzysztofa Skórzyńskiego znajdują się na finiszu. Najprawdopodobniej ostatnia rozmowa odbędzie się w przyszłym tygodniu, następnie ma zostać podjęta decyzja o przywróceniu do pracy bądź zwolnieniu dziennikarza

- podają "Wirtualne Media".

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura