REKLAMA

Sterczewski chciał błysnąć. Tym razem po łapach dostał od... Rafała Grupińskiego

- Jesień ma to do siebie, że jest to czas spacerów. Dlatego jutro (w niedzielę - przyp. red.) o godz. 16:00 wybieram się na Plac Wolności w Poznaniu, by rozprostować kości i wyrazić swoje przywiązanie do wspólnoty europejskiej. Pogoda ma być słoneczna, zatem do zobaczenia! - pisze znany z akrobatycznych wyczynów zakończonych mocnym przyziemieniem na nadgranicznej łące poseł Koalicji Obywatelskiej Franek Sterczewski.
Franek Sterczewski Sterczewski chciał błysnąć. Tym razem po łapach dostał od... Rafała Grupińskiego
Franek Sterczewski / Wikipedia CC BY-SA 3,0 pl Adrian Grycuk

Problem w tym, że jutro na 18.00 (w niedzielę) na warszawskim Placu Zamkowym na demonstrację przeciwko rzekomemu "polexitowi" wezwał Donald Tusk.

- Przypominam, że wszyscy (!) członkowie Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej spotykają się w Warszawie. Po 17.00 ruszamy z Wiejskiej. Co nie oznacza braku naszego wsparcia dla demonstrantów w Poznaniu, którzy nie mogą jutro dojechać do Wa-wy.

- skomentował Rafał Grupiński poseł Platformy Obywatelwskiej.

Niedawno niektóre media podawały nieoficjalnie, że Grupiński ma zastąpić, w związku z "aferą" związaną z "urodzinami Mazurka", Borysa Budkę na stanowisku szefa klubu PO-KO.

- Dyscyplina w @Platforma_org osiągnęła wyższy poziom... Będzie odliczanie w autokarze a może i wzywanie rodziców i obniżenie zachowania.

- komentuje wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura