Nominowana do tytułu Warszawianki Roku "Babcia Kasia" pobiła tęczową flagą uczestniczkę kontrmanifestacji [VIDEO]

Na Placu Zamkowym w Warszawie obywa się zwołana przez Donalda Tuska, pomimo ostrzeżeń Sanepidu demonstracja poparcia dla pozostanie Polski w Unii Europejskiej. W manifestacji uczestniczyli "dyżurni" uczestnicy wszystkich "antypisowskich" demonstracji, w tym tzw. "Babcia Kasia".
"Bohaterka" lewicowych aktywistów znana jest z agresji i wulgarności, jakimi wykazuje się się na demonstracjach. Nie inaczej było i tym razem.
Na szokującym filmie widać jak bike drzewcem tęczowej flagi kobietę, która jest najprawdopodobniej uczestnikiem kontrmanifestacji.
"Babcia Kasia" czyli Katarzyna Augustynek, jest nominowana do tytułu "Warszawianki Roku".
[publikujemy film, ale nie identyfikujemy się z komentarzem]
Stara, agresywna #BobkaKacha atakuje uczestniczkę manifestacji #wybierampolske drzewcem z barwami #LGBT 😡
— Duke (@boksinf) October 10, 2021
Elo @Kaminski_M_ @WasikMaciej @ZiobroPL będzie stanowcza reakcja czy zwalanie winy na #Kasta 🤔 pic.twitter.com/NZobFEqMsf
cyk
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 10.10.2021 23:18
Źródło: Twitetr
Komentarze
Fatalny sondaż dla rządu Donalda Tuska. Wściekli są nawet ich wyborcy
21.07.2026 21:12

Komentarzy: 0
Ponad trzy czwarte Polaków źle ocenia sposób, w jaki rząd reaguje na afery w ochronie zdrowia – wynika z najnowszego badania United Surveys na zlecenie Wirtualnej Polski. Krytyka przeważa również wśród wyborców koalicji rządzącej.
Czytaj więcej
Remigiusz Okraska: Jest Tusk - jest bieda
21.07.2026 18:44
Litr diesla po 8 zł? Ardanowski: Bez pomocy państwa rolnicy zbankrutują
20.07.2026 17:45

Komentarzy: 0
- Wydaje mi się, że najbliższe miesiące bez pomocy państwa mogą doprowadzić do masowych bankructw polskich gospodarstw - mówi portalowi Tysol.pl Jan Krzysztof Ardanowski, Przewodniczący Rady ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich przy Prezydencie. Były minister rolnictwa uważa, że dalszy wzrost cen oleju napędowego, przy utrzymujących się niskich cenach płodów rolnych, może doprowadzić do pogorszenia sytuacji wielu gospodarstw.
Czytaj więcej
Prezydent Nawrocki zdecydowanym liderem. Fatalne wieści dla Tuska i Trzaskowskiego
20.07.2026 14:11

Komentarzy: 0
Prezydent Karol Nawrocki pozostaje w lipcu liderem rankingu zaufania do polityków, ufa mu 55 proc. badanych – wynika z sondażu CBOS. Najwięcej – po 6 pkt proc. – stracili w tym miesiącu premier Donald Tusk i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Premierowi ufa 32 proc., prezydentowi stolicy – 34 proc.
Czytaj więcej
Ekspert o przyszłości Morawieckiego: Rozłam jest możliwy, koalicja z PO mało prawdopodobna
20.07.2026 12:10

Komentarzy: 0
Wobec informacji, które portal Tysol.pl uzyskał od posła PiS z otoczenia Jarosława Kaczyńskiego, zapytaliśmy prof. Arkadiusza Jabłońskiego, jak ocenia spekulacje dotyczące możliwości rozłamu w PiS oraz ewentualnej przyszłej współpracy Mateusza Morawieckiego z Platformą Obywatelską.
Czytaj więcej
