REKLAMA

Marianna Schreiber u Wojewódzkiego. Została zapytana, czy planuje rozwód z politykiem PiS

Wszystko, czego się nie podejmę i czego nie zrobię, może zaszkodzić mojemu mężowi. Począwszy od tego jak się ubiorę, a skończywszy na tym, jak się wypowiem. Zwłaszcza jeśli to będzie coś, co jest niezgodne ze schematem. To dla nas wielka próba przetrwania – mówiła na antenie TVN żona polityka PiS.
 Marianna Schreiber u Wojewódzkiego. Została zapytana, czy planuje rozwód z politykiem PiS
/ fot. YouTube / tvnpl


Marianna Schreiber to żona prominentnego polityka Prawa i Sprawiedliwości, ministra w KPRM Łukasza Schreibera. Jakiś czas temu wzięła udział w castingu do programu TVN Top Model, gdzie – jak sama przekazała – poszła w tajemnicy przed mężem. Sprawa wywołała niemałe zamieszanie i stała się przedmiotem zainteresowania mediów na kilka tygodni. – Każdy jest wolnym człowiekiem i każdy ma prawo robić, jak uważa. Walczę o wolność w życiu publicznym – mówił o całej sprawie sam Łukasz Schreiber.

Teraz żona polityka PiS pojawiła się w popularnym programie Kuby Wojewódzkiego na antenie TVN. – Nie interesowałam się polityką, kiedy poznałam swojego męża – powiedziała prowadzącemu żona ministra PiS i dodała: – Chciałabym to przełamać, żeby żony osób publicznych mogły realizować swoje pasje, marzenia.

Zapytana o to, czy planuje rozwód, odpowiedziała, że „nie ma takiego zamiaru”. – Czekam cierpliwie aż mój mąż wykaże się tą 100-procentową miłością, która pozwoliłaby mu zaakceptować mnie na 100 procent – zaznaczyła.

– Sama jestem sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Mój mąż nie ma Instagrama, więc nie śledzi wszystkiego, co tam wrzucam. Myślę, że nic go już nie zaskoczy. Na pewno nie zamierzam się wyzłośliwiać w stosunku do niego. Bardzo go kocham, nie chcę się z nim rozwodzić. Jesteśmy razem, mamy córkę. Przysięgaliśmy sobie w kościele – stwierdziła i dodała, że dla jej męża „polityka jest miłością number one”.

Wojewódzki zapytał także o słowa Michała Piróga, który nazwał Schreiber „współczesną niewolnicą”. – Jestem współczesną niewolnicą, ja się z tym zgadzam – odparła.

– Wszystko, czego się nie podejmę i czego nie zrobię, może zaszkodzić mojemu mężowi. Począwszy od tego jak się ubiorę, a skończywszy na tym, jak się wypowiem. Zwłaszcza jeśli to będzie coś, co jest niezgodne ze schematem. To dla nas wielka próba przetrwania – dodała.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura