Prawy Sierpowy: Opozycja murem okrążona, w murze zaklęta!

Jestem jak najbardziej za budową skutecznej zapory przeciwko fali nachodźców nielegalnie przekraczających granicę polsko Białoruską. Jestem za, ponieważ nie są to zadni uchodźcy jak to usiłuje Nam wmówić totalna opozycja. Ci ludzie są elementem wojny hybrydowej wypowiedzianej Europie przez Putina i Łukaszenkę. Jest oczywistym że postawienie zapory nie spowoduje stuprocentowej skuteczności w powstrzymywaniu naporu nielegalnych imigrantów. Ale wystarczy aby miał ją na poziomie 95% aby skutecznie popsuć szyki satrapom ze wschodu. Czemu więc opozycja tak bardzo nie chce tego muru?
 Prawy Sierpowy: Opozycja murem okrążona, w murze zaklęta!
/ pixabay.com

Okiem farmera

Dla opozycji wszelkie skuteczne działania w obronie Polskiej granicy są szkodliwe. Nawet jeśli to wschodnia granica UE. W zasadzie to truizm, bo wszelkie działania Zjednoczonej Prawicy są dla opozycji szkodliwe. Tym bardziej budowa muru bez tej potężnej biurokratycznej kotwicy u nogi. Gdyby puścić to zwykłym trybem, jest pewne że ten mur nie powstałby przed upływem kilku lat, a dokładnie to być może pierwszy metr powstałby za, może dwa lata... Tymczasem w sprawach bezpieczeństwa jedyna procedura musi wyglądać bardzo prosto. Jest potrzeba, jest decyzja i zaczyna się budowa. Żadnych otulin decyzyjnych, żadnych ocen środowiskowych czy innych dupereli! Trzeba odróżniać sprawy typowe jak budowa centrum handlowego od spraw strategicznych jak mur na granicy. Czy opozycji zależy na dobru Polski? Nie zależy, im zależy tylko na tym aby poprzez sianie fermentu za pomocą wszelkich możliwych środków , także być może dzięki możliwemu zamachowi terrorystycznemu dokonanemu przez islamistę doprowadzić do zmiany władzy. Aby to Oni odzyskali władzę, cel uświęca środki i nie cofną się przed niczym, nawet przed możliwością krwawych zdarzeń które mogą nastąpić dzięki ich haniebnej postawie. Cały czas słyszę w mediach ich jazgot jak to Polska granica jest nieszczelna, że uchodźcy umierają na bagnach z winy Polskich służb granicznych, że nie ma ośrodków dla imigrantów co parę kilometrów wzdłuż granicy...         

Bogu dziękuję że mamy już kolejna kadencję rząd dla którego priorytetem jest bezpieczeństwo Polaków, który potrafi podejmować strategiczne decyzje naprawdę szybko. Gdyby to było w stylu proponowanym przez opozycję, podejrzewam że utonęlibyśmy  jałowych dysputach o wysokości w muru w zakresie pięciu milimetrów! Nikt by nie wiedział o co chodzi, ale dyskusja byłaby bardzo merytoryczna!  A tymczasem wyją że to nie będzie mur ,lecz wielki wał! Bo nie będzie przetargów, nie będzie zarobku dla urzędników którzy będą je rozstrzygali. Słowem nie będzie tej otoczki jak była obecna przy budowie dróg na Euro 2012, gdzie zarobili wszyscy, oprócz wykonawców... W sensie robienia wielkich wałów na budowach to totalni mają potężne doświadczenie, nawet Sławomir N. je spożytkował przy budowie dróg na Ukrainie. Moim zdaniem mur powstanie, to potrwa ale nie tak długo jak by to robiła opozycja, a także będzie przy okazji skuteczną szpilą wbitą satrapie z Mińska. Zostanie z problemem który sam sobie zafundował. Oczywiście jako satrapa zarządzi wyłapywanie i odesłanie z powrotem tych imigrantów. ale tego nie da się zrobić bez wielkich kosztów. Co zarobił na sprowadzaniu będzie musiał teraz stracić, a jeszcze urośnie dość spora liczba żądnych zemsty islamskich terrorystów. Bo poczują się zwyczajnie oszukani. 

farmerjanek


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe