REKLAMA

"Gwałcą, przybijają do krzyży, głodzą i rozstrzeliwują? Serio?!" Dziennikarz GW porównuje działania polskich służb do rzezi Ormian?

Trwa kryzys na granicy wywołany działaniami służb Aleksandra Łukaszenki. Histeria pracowników "wiodących mediów" pogłębia się z każdym dniem.
budynek Agory i Gazety Wyborczej
budynek Agory i Gazety Wyborczej / Screen YouTube

- Przypomnę, że Turcja w sprawie ludobójstwa Ormian w 2015 roku też twierdzi, że nie chcieli nic złego. ale była wojna, trzeba było Ormian wysiedlić, naród turecki ich popierał i te kolumny ludzi zaszły na pustynię...

- pisze Paweł Wroński, dziennikarz GW w odpowiedzi na tweeta byłej pracownicy Agory Moniki Mesuret 

- ZA polskie lasy śmierci członkowie polskiego rządu wylądują kiedyś przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze. Wspomnicie moje słowa.

- pisze była pracownica Agory

Nie wyjaśnia przy tym jaki wpływ mają na przypadki śmierci nielegalnych imigrantów, którym udało się uniknąć polskich służb, polskie służby. Ci których polska Straż Graniczna przejęła na podlaskich bagnach, mieli więcej szczęścia i zostali przez Straż Graniczną uratowani.

- Dobrze rozumiem, że @PawelWronskigw porównuje działania polskich służb na granicy z eksterminacją Ormian w 1915 r.?Polskie służby też gnają kobiety i dzieci bez wody przez pustynie w celu ich uśmiercenia, gwałcą dziewczęta, przybijają je do krzyży, głodzą i rozstrzeliwują? Serio?!

- pyta mec. Bartosz Lewandowski z Ordo Iuris

Paweł Wroński zapewnia, że "nie porównuje"

Dobrze rozumiem, że @PawelWronskigw porównuje działania polskich służb na granicy z eksterminacją Ormian w 1915 r.?Polskie służby też gnają kobiety i dzieci bez wody przez pustynie w celu ich uśmiercenia, gwałcą dziewczęta, przybijają je do krzyży, głodzą i rozstrzeliwują?Serio?! https://t.co/O1p1Ex61AS

— Bartosz Lewandowski (@BartoszLewand20) October 17, 2021 >


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura