REKLAMA

RO8L3M, Vito Bambino i „Furioza” Zobacz muzyczny zwiastun filmu! W kinach od 22 października

Takiego spotkania jeszcze nie było! Pro8l3m i Vito Bambino stworzyli wspólnie nową wersję utworu „Ritz Carlton”, znanego hitu uwielbianego rapowego składu. Utwór usłyszymy we wchodzącym już w piątek na ekrany filmie „Furioza” - najmocniejszej kinowej propozycji tej jesieni! Teraz do produkcji powstał również specjalny teledysk. W emocjonującym klipie promującym film zobaczymy m.in. Mateusza Damięckiego, Weronikę Książkiewicz, Mateusza Banasiuka, Wojciecha Zielińskiego, Paulinę Gałązkę, Sebastiana Stankiewicza i Adama Ziółkowskiego.
Furioza RO8L3M, Vito Bambino i „Furioza”  Zobacz muzyczny zwiastun filmu! W kinach od 22 października
Furioza / Materiały prasowe

 

 

„Furioza” to świetnie odebrany przez krytyków i widzów przedpremierowych pokazów przykład kina sensacyjnego najwyższej próby - takiego, jakiego naprawdę dawno nie widzieliśmy nad Wisłą. Chuligańska bitwa roku, wielkie pieniądze, intensywne emocje, szybkie życie, porządne sceny walki, gruntowne przygotowania, porządny risercz i przede wszystkim ŚWIETNE KINO.

„Furioza” w kinach już od 22 października.

 

 

Pro8l3m & Vito Bambino prezentują utwór z filmu „Furioza”

Zobacz!

 

Zapraszamy do lektury recenzji Bartosz Boruciaka!

https://www.tysol.pl/a73193-Isc-czy-nie-isc-recenzja-Furioza-czyli-scieranie-latek-w-formie-kina-gatunkowego

 

 

 

Obraz zawierający tekst, książka

Opis wygenerowany automatycznie

 

 

Obraz zawierający tekst

Opis wygenerowany automatycznie

 

Obraz zawierający tekst, książka, czerwony

Opis wygenerowany automatycznie

 

Obraz zawierający tekst, książka, mężczyzna, osoba

Opis wygenerowany automatycznie

 

Obraz zawierający tekst, mężczyzna

Opis wygenerowany automatycznie

 

Obraz zawierający tekst

Opis wygenerowany automatycznie

 

OFICJALNA STRONA FILMU

https://furiozafilm.pl/

 

 

FRAGMENT FILMU

 

 

PIERWSZY ZWIASTUN FILMU

 

 

DRUGI ZWIASTUN FILMU

 

 

„Furioza” to sensacyjne kino bez lukru, które wynosi ramy gatunku w zupełnie nowy wymiar. Fascynująca historia o całkowitym oddaniu się pasji, która może być zgubna i doprowadzić do ekstremalnych decyzji, po których nie ma już odwrotu. Ile jest wart honor, czym jest lojalność i kodeks gangsterów? Za co kochają ich dziewczyny? Czy kobieta może odwrócić zasady gry w męskim systemie wartości?

 

„Furioza” to bezkompromisowa historia policjantki, która spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała. To opowieść o miłości niemożliwej, o ludziach, którzy muszą stanąć po dwóch stronach barykady i tragicznym wyborze pomiędzy uczuciem, a przestępczym życiem zgodnym z określonymi zasadami. Film, który zadaje pytanie, czy człowiek ma prawo do zemsty, kiedy wymiar sprawiedliwości jest bezsilny?

 

W rolach głównych, w przełomowych kreacjach w karierze: Weronika Książkiewicz i Mateusz Banasiuk oraz imponujący filmową metamorfozą Mateusz Damięcki. Fantastycznie wspierają ich: Łukasz Simlat, Wojciech Zieliński, Szymon Bobrowski, Sebastian Stankiewicz i Paulina Gałązka.

 

Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) – kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem. Przyciśnięty do muru Dawid w końcu ulega, a jego głównym celem staje się infiltracja rosnącej w siłę zorganizowanej grupy przestępczej. Trafiając w sam środek wojny o wpływy i pieniądze, będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje też, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą.

 

Gatunek : akcja, sensacja, dramat

Produkcja: Marcin Zarębski

Reżyseria: Cyprian T. Olencki („Polandja”)

Scenariusz: Cyprian T. OlenckiTomasz Klimala

Zdjęcia: Klaudiusz Dwulit („Obietnica”)

Muzyka: Miro Kępiński („In This Gray Place”)

Obsada: Mateusz Banasiuk („Płynące wieżowce”, „Wszystko, co kocham”), Weronika Książkiewicz („Planeta Singli”, „Mayday”), Mateusz Damięcki („Przedwiośnie”, „Kochaj i tańcz”), Wojciech Zieliński („Służby specjalne”, „Psy 3. W imię zasad”), Łukasz Simlat („Amok”, „Boże Ciało”), Sebastian Stankiewicz („Pan T.”, „Człowiek z magicznym pudełkiem”), Janusz Chabior („Służby specjalne”, „Underdog”, „Ślepnąc od świateł”), Szymon Bobrowski („Odwróceni”, „Róża”), Paulina Gałązka („Dziewczyny z Dubaju”, „Zabawa zabawa”), Cezary Łukaszewicz („Belfer”, „Czas honoru”), Konrad Eleryk („Klangor”, „Cicha noc”), Anita Sokołowska („Testosteron”, „Przyjaciółki” - serial TV), Adam Zdrójkowski („Sing”, „Manu. Bądź sobą!”)

Źródło: Materiały prasowe

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura