REKLAMA

Beata Szydło w PE: Proszę zostawić Polskę w spokoju! Kolejny dzień toczycie debatę o niczym

Dziś debata w Parlamencie Europejskim przed mającą się odbyć w czwartek Radą Europejską. Debatę lewicowo-liberalni posłowie wykorzystują do kontynuowania zapoczątkowanych przy okazji wczorajszej debaty nt. Polski, ataków. Mocny odpór atakom dała była premier Beata Szydło.
Beata Szydło na forum PE Beata Szydło w PE: Proszę zostawić Polskę w spokoju! Kolejny dzień toczycie debatę o niczym
Beata Szydło na forum PE / (amb) PAP/Albert Zawada

- Dwa zdania nawiązujące do wczorajszego dnia, skoro wszyscy państwo tutaj poświęcacie temu tak dużo czasu. Proszę zostawić Polskę w spokoju. Naprawdę. I nie rozprzestrzeniać kłamstw i fałszywych informacji na temat tego co dzieje się w mojej ojczyźnie. Jeżeli państwo nie byliście w Polsce, zapraszamy, przyjedźcie, zobaczycie jaki to jest piękny, bezpieczny kraj, przede wszystkim rządzący się demokratycznie.

I skończmy z tymi głupotami, bo zamiast koncentrować się na sprawach istotnych dla Europejczyków, po raz kolejny, kolejny dzień toczycie państwo debatę o niczym. A tymczasem w Europie jest naprawdę bardzo dużo problemów do rozwiązania i Europejczycy mają prawo oczekiwać, że PE wreszcie zajmie się ich sprawami. Jednym z takich poważnych problemów, o którym trzeba głośno mówić, jest kryzys energetyczny. I to co czeka wszystkich Europejczyków, kiedy będą musieli płacić bardzo wysokie rachunki za prąd, za ogrzewanie. 

A dlaczego tak się stało? No między innymi dlatego, ze ten PE nie reaguje na szantaże Gazpromu i zgadza się bezkrytycznie na to co Gazprom wyczynia w Europie. Nord Stream 2, przecież to państwa decyzje spowodowały, że dzisiaj mamy taki kłopot.

- mówiła dziś na forum PE Beata Szydło


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura