REKLAMA

Piotr Duda na gorąco z Luksemburga: "Uśmiechnięta Europa" przywitała "Solidarność" zasiekami. Tak się nie traktuje nawet bydła!

Jutro o godzinie 10.00 pod siedzibą Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, ma się odbyć protest "Solidarności" #SolidarnoscZamykaTSUE
zasieki w Luksemburgu Piotr Duda na gorąco z Luksemburga:
zasieki w Luksemburgu / Solidarność

Demonstracja ma być odpowiedzią na absurdalną decyzję o zamknięciu kopalni Turów, ale też, jest skierowana przeciwko całości bezczelnej i pozatraktatowej uderzającej w Polskę polityki instytucji europejskich.

Pierwsze co zobaczyli Związkowcy po przyjeździe na miejsce to zasieki i pojazdy pancerne. Poprosiliśmy Piotra Dudę o komentarz w tej sprawie.

- Złoże oficjalny protest w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Ta "uśmiechnięta Europa", o której mówił Tusk, przywitała nas zasiekami i "uśmiechem z drutów kolczastych". 

Oni mówią o rzekomej brutalności polskiej policji? Dziś witają nas wozami pancernymi, a co będzie jutro? Tak się nie traktuje nawet bydła!

Jesteśmy historycznym Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym "Solidarność", który zmienił bieg historii i położył podwaliny świata, w którym żyją również ci, którzy tak nas dzisiaj witają.

Ale to nic, "Solidarność" zawsze kiedy trzeba stanie w obronie polskiej suwerenności i niepodległości!

- powiedział nam Piotr Duda

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura