REKLAMA

Protestująca „Solidarność” napotkała na swojej drodze… 20-osobową kontrmanifestację [WIDEO]

W piątek o godz. 10 rozpoczęła się manifestacja związkowców „Solidarności” przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Manifestujący związkowcy spotkali na swojej drodze... niewielką kontrmanifestację.
 Protestująca „Solidarność” napotkała na swojej drodze… 20-osobową kontrmanifestację [WIDEO]

W piątek o godz. 10 rozpoczęła się manifestacja związkowców „Solidarności” przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej w związku z decyzją wydaną przez unijny sąd w sprawie zamknięcia kopalni w Turowie. Związkowcy stanowczo sprzeciwiają się postanowieniu TSUE, które stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa energetycznego Polski i doprowadzi do likwidacji tysięcy miejsc pracy.

ŚLEDŹ RELACJĘ LIVE PROSTO Z LUKSEMBURGA: [NA ŻYWO] Protest „Solidarności” w Luksemburgu. Związkowcy zamykają TSUE

– Dajemy Wam czas do namysłu, a jeśli nie, to podpalimy Europę! Podpalimy ją w naszych sercach, aby dać odpór tym idiotom, którzy zamykają tysiące miejsc pracy i chcą pozbawić energii elektrycznej miliony Polaków – mówił podczas protestu szef „S” Piotr Duda.

Manifestacja trwa nadal, lecz zmieniła swoją lokalizację. Protestujący idą bowiem pod ambasadę Czech. To właśnie na tej trasie związkowcy napotkali niewielką, 20-osobową kontrmanifestację.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura