REKLAMA

„On tak do siebie pitoli?”. Internauci komentują ostatnie „popisy” Durczoka

Były prowadzący Fakty TVN Kamil Durczok co jakiś czas „przypomina” o sobie w mediach społecznościowych swoimi kontrowersyjnymi wpisami. Nie inaczej było także tym razem.
 „On tak do siebie pitoli?”. Internauci komentują ostatnie „popisy” Durczoka
/ fot. YouTube


Były dziennikarz TVN w ciągu kilku godzin opublikował na Twitterze kilka wulgarnych i uderzających w ekipę rządzącą wpisów.

„Co to za menda ten Morawiecki?”; „To ja pójdę się zdrzemnąć. A na koniec, po wysłuchaniu Błaszczaka-idioty, napisze jedno. Morawiecki, ty sukinsynu”; „Qerwa! Co ten Michał @AMAdamczyk pier**li????”; Czy mi się zdaje czy @KosiniakKamysz odleciał? Pomagać #pis w uzyskaniu kasy na ich machloje? Kaczyńskiemu te pieniądze się po prostu nie należą”; „Rachon, ty jednak durny jesteś” – brzmiały słowa Durczoka.

Do wpisów dziennikarza postanowili odnieść się także internauci. „Administracja Twittera powinna się takimi kontami zająć jak najszybciej. Przecież to sianie nienawiści” – pisze jeden z nich. „On tak do siebie pitoli?” – pyta inna użytkowniczka Twittera. „Alkotweet to słaba koncepcja jak widać” – czytamy.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura