"Byli generałowie grożą żołnierzom, którzy bronią naszej granicy". Szef MON reaguje

- Kolejny absurd. Byli generałowie grożą żołnierzom,którzy bronią naszej granicy. Naśladują Frasyniuka,który zaatakował Wojsko Polskie. Zwracam się do wszystkich żołnierzy- Państwo Polskie stoi za Wami murem i jest Wam wdzięczne. Nie dajmy się zastraszyć tym, którzy szkodzą Polsce! - napisał szef MON, Mariusz Błaszczak.
/ flickr.com / Kancelaria Premiera / Public Domain Mark 1.0

W serwisie YouTube na kanale "PolitykaPL" pojawiło się nagranie wideo w sprawie migrantów na granicy polsko-białoruskiej, w którym udział wzięli: aktorka Maja Ostaszewska, europosłanka Janina Ochojska i generałowie w stanie spoczynku Mirosław Różański i Waldemar Skrzypczak.

- Ludzie będą pytać, czy wykonałeś swoje zadanie właściwie, ale wtedy już nie będzie polityków. Zostaniesz sam, tylko sam.

- mówił do żołnierzy na nagraniu gen. Mirosław Różański. Po tej wypowiedzi wyświetlony zostaje art. 162 KK mówiący o nieudzieleniu pomocy w niebezpieczeństwie. 

Prawdopodobnie do tego nagrania odniósł się na Twitterze szef MON.

- Kolejny absurd. Byli generałowie grożą żołnierzom,którzy bronią naszej granicy. Naśladują Frasyniuka,który zaatakował Wojsko Polskie. Zwracam się do wszystkich żołnierzy- Państwo Polskie stoi za Wami murem i jest Wam wdzięczne. Nie dajmy się zastraszyć tym, którzy szkodzą Polsce!

- napisał szef MON, Mariusz Błaszczak.

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe