REKLAMA

"Nie ma tu już czego szukać". Bożena Dykiel zostanie wyrzucona z TVN?

Wg. portalu "Pomponik" stacja TVN rozważa zakończenie współpracy ze znaną aktorką Bożeną Dykiel, która występuje w popularnym serialu "Na wspólnej". - Jej dni w TVN są już policzone - przekazał informator portalu.
Bożena Dykiel
Bożena Dykiel / screen YT - publicystykatvp

W związku z zaistniałą sytuacją najprawdopodobniej postać grana przez Bożenę Dykiel nie pojawi się w scenariuszach kolejnych odcinków serialu "Na Wspólnej", a jej wątek zostanie wkrótce zakończony. Większość osób z TVN, również aktorów z serialu, jest zażenowanych jej zachowaniem (...) Mówi się, że w TVN-ie nie ma już czego szukać, a jej dni są policzone

- miał przekazać portalowi "Pomponik" informator z TVN. 

Cała sprawa jest pokłosiem kontrowersyjnego występu Bożeny Dykiel w Dzień Dobry TVN. Aktorka podczas rozmowy z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak nie trzymała się odgórnie narzuconego scenariusza (tematem rozmowy miała być depresja), a także zareklamowała produkt paramedyczny bez zgody wydawcy, łamiąc tym samym regulamin programu. 

Aktorka w rozmowie wygłaszała także śmiałe tezy. Stwierdziła m.in, że pandemia jest efektem spisku, a na grypę umarło więcej osób niż na COVID-19. Przekonywała także, iż depresja to... niedobór pierwiastka litu.

 

- Organizm to powinien sam wytworzyć, tylko musimy mu dać do tego materiał. Wiec trzeba uważać, co się wpuszcza do pyska, nie jeść byle czego, jeść dobre rzeczy. Poza tym ruszać się, czytać, nie tylko gapić się w telefon i telewizor 

- mówiła Bożena Dykiel. Po tym wystąpieniu fundacja "Twarze depresji", której aktorka była promotorką, zerwała z nią współpracę.

 


 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura