REKLAMA

„KUR*A!!! Mordercy!!! Maszyny bez mózgu!!!” Skandaliczny wpis Kurdej-Szatan nt. Straży Granicznej. Jest zawiadomienie do prokuratury

Najnowszy wpis celebrytki Barbary Kurdej-Szatan nt. Straży Granicznej i sytuacji na granicy trudno zacytować, tak wypełniony jest wulgaryzmami… Niemniej jednak z jej komentarza dowiadujemy się, że polscy funkcjonariusze Straży Granicznej to „mordercy”, „maszyny bez serca”, „bez mózgu”, „bez niczego”. Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu zapowiedział zgłoszenie sprawy do prokuratury.
Barbara Kurdej-Szatan „KUR*A!!! Mordercy!!! Maszyny bez mózgu!!!” Skandaliczny wpis Kurdej-Szatan nt. Straży Granicznej. Jest zawiadomienie do prokuratury
Barbara Kurdej-Szatan / screen YT

KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!!
Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ???????
Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!

I rząd, który zezwala na śmierć kobiet, zamiast na ich ratunek ???? Wszyscy wiecie co się wydarzyło i co się dzieje dookoła !!!!!!

 

– czytamy w najnowszym wpisie Barbary Kurdej-Szatan, która do wpisu dołączyła film opublikowany przez Strajk Kobiet. Widzimy na nim Straż Graniczną podejmującą interwencję wobec rodziny z dziećmi. Dzieci na opublikowanym filmie przeraźliwie krzyczą. 

Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu zapowiedział zgłoszenie wpisu Kurdej-Szatan do prokuratury.

 

Realizujemy zadania w ramach akcji #BronimyPolskiegoMunduru
➔ Składamy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez celebrytkę Barbarę Kurdej-Szatan.

– czytamy w opublikowanym wpisie Ośrodka.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura