REKLAMA

Skiba zaatakował Agatę Kornhauser-Dudę. „Na «Pana» to trzeba mieć pieniądze i wygląd. Na Pierwszą Damę…”

Gdy w dniu premiery propagandowego filmu Smoleńsk poszła na inny film, odbierano to niemal jako demonstrację samodzielności. Ale ona nigdy samodzielna nie była i nie będzie – pisze o żonie prezydenta Andrzeja Dudy na swoim profilu na Facebooku Krzysztof Skiba, wokalista zespołu Big Cyc.
 Skiba zaatakował Agatę Kornhauser-Dudę. „Na «Pana» to trzeba mieć pieniądze i wygląd. Na Pierwszą Damę…”
/ fot. YouTube/Krzysztof Skiba Katapulta TV


W miniony weekend media obiegła historia 30-latki, która trafiła do szpitala w Pszczynie, będąc w 22. tygodniu ciąży, kiedy odeszły jej wody płodowe. U płodu już wcześniej stwierdzono wady rozwojowe. Kobieta zmarła w wyniku wstrząsu septycznego. Rodzina zmarłej stoi na stanowisku, że lekarze zbyt długo zwlekali z zakończeniem ciąży, co przyczyniło się do śmierci 30-latki.

W związku z tym w sobotę w Warszawie, a także w kilkudziesięciu innych polskich miastach przeszedł protest pod hasłem „Ani jednej więcej”.
 

Skiba atakuje Pierwszą Damę


„Gdy były czarne protesty parasolek. Milczała. Gdy były kobiece protesty z wieszakami. Milczała. Gdy policja biła kobiety podczas Strajku Kobiet. Milczała. Gdy protestowały pielęgniarki i opiekunowie osób niepełnosprawnych. Milczała” – pisze o żonie prezydenta Andrzeja Dudy na swoim profilu na Facebooku Krzysztof Skiba, wokalista zespołu Big Cyc.

ZOBACZ TAKŻE: Skiba przekracza kolejną granicę żenady. Na antenie Onetu przebrał się za Krystynę Pawłowicz

„Teraz gdy na skutek działań lobby fanatyków religijnych i decyzji Trybunału kucharki Przyłębskiej wprowadzono przepisy o całkowitym zakazie usuwania ciąży, nawet w wypadku gwałtu czy zagrożenia życia, umiera młoda dziewczyna z Pszczyny, też milczy” – dodał.

Zdaniem Skiby żona prezydenta mogła zrobić „choć mały gest”. „Pochodzi wszak z dobrej, krakowskiej rodziny. Rodziny wrażliwych poetów. Gdy w dniu premiery propagandowego filmu Smoleńsk poszła na inny film, odbierano to niemal jako demonstrację samodzielności. Ale ona nigdy samodzielna nie była i nie będzie. Szykowne stroje i elegancja nie pokryją braku klasy i serca. Zimna, wyrachowana, przewidywalna jak ćwiczenia gramatyki niemieckiej” – stwierdził.

„Jest takie powiedzenie, że na «Pana» to trzeba mieć pieniądze i wygląd. Na Pierwszą Damę wystarczy mieć po prostu serce. Jak widać zabrakło” – zakończył.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura