REKLAMA

Ruszyła sprzedaż biletów na pożegnalny koncert “Art Brut” PRO8L3M ogłosił też dla fanów wyjątkowy konkurs!

Oskar i Steez żegnają dwa kultowe projekty, dzięki którym ich fani odkryli na nowo najciekawszą muzykę rozrywkową minionych dekad. Już 18 grudnia w stołecznej hali COS Torwar odbędzie się finałowy koncert “Art Brut 1” oraz “Art Brut 2”. Podczas wydarzenia publiczność usłyszy szeroki przekrój utworów z obu wydawnictw, w tym także kilka nie granych nigdy wcześniej na żywo klasyków.
PRO8L3M Ruszyła sprzedaż biletów na pożegnalny koncert “Art Brut”  PRO8L3M ogłosił też dla fanów wyjątkowy konkurs!
PRO8L3M / Materiały prasowe/Michał Klusek

Na stronie Going ruszyła oficjalna sprzedaż biletów na wydarzenie. Przez pierwsze 24h akceptowane są tylko płatności BLIKIEM (jeśli jeszcze nie korzystasz z BLIKa, wejdź na blik.com lub na stronę swojego banku). Później za bilety będzie można zapłacić także na inne sposoby.

 

Bilety: https://goingapp.pl/polecamy/blik-pro8l3m

 

Grudniowy koncert uświetni swoją obecnością m.in. francuski artysta i tatuażysta FUZI - twórca obydwu art-brutowych okładek. FUZI będzie tego wieczoru tatuował na żywo na scenie trójkę zwycięzców konkursu, który został właśnie ogłoszony przez PRO8L3M.

 

Wystarczy, że każdy posiadacz lub posiadaczka tatuażu - inspirowanego twórczością zespołu - prześle zdjęcie swojego tatuażu na adres [email protected]. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Oskar i Steez wybiorą trzy ich zdaniem najciekawsze i najbardziej odjechane. Każdy z laureatów otrzyma nie tylko podwójny VIP-owski wjazd na imprezę, ale przede wszystkim możliwość zdobycia nowego tatuażu prosto od samego twórcy oryginalnej art-brutowej stylówki. Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani drogą mailową.

 

To jednak nie koniec atrakcji. W odległą, ale wciąż inspirującą przeszłość lat 80. i 90. przeniesie fanów nie tylko wyjątkowa scenografia, ale także gościnne występy artystów, których muzyka stanowiła punkt wyjścia dla muzycznych dokonań duetu.

 

Razem z PRO8L3MEM na scenie w COS Torwar wystąpią:

 

- Artur Rojek

- Martyna Jakubowicz z zespołem

- Majka Jeżowska

- zespół Wanda i Banda

 

Przed samym koncertem warm-upowy set w hołdzie Andrzejowi Zausze zaprezentuje DJ Anusz (współautor mixtape’ów “Zaufaj sobie” oraz “Magia to ja”).

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/222892323273386

 

Otwarcie bramek COS Torwar nastąpi 18 grudnia o godz. 18:00. Start koncertu planowany jest na 20:00.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura