REKLAMA

„Ogromny wstyd”. Piasecki o obecności żołnierzy WP na Marszu Niepodległości. Celne riposty internautów

Dziennikarz TVN24 Konrad Piasecki bardzo krytycznie skomentował na Twitterze fakt, iż we wczorajszym Marszu Niepodległości brali udział żołnierze Wojska Polskiego, którzy z zasady powinni być apolityczni. Jeden z internautów celnie odpowiedział redaktorowi…
Konrad Piasecki „Ogromny wstyd”. Piasecki o obecności żołnierzy WP na Marszu Niepodległości. Celne riposty internautów
Konrad Piasecki / screen YT

Pomimo złośliwości prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego Marsz Niepodległości jak co roku przeszedł ulicami Warszawy. Według szacunków organizatorów mogło wziąć w nim udział nawet 150 tysięcy osób! Hasło tegorocznego Marszu Niepodległości brzmiało: „Niepodległość nie na sprzedaż”. 

Czytaj więcej: Tłumy na Marszu Niepodległości w Warszawie. Organizatorzy podali frekwencję

Czytaj więcej: [RELACJA ONLINE] „Niepodległość nie na sprzedaż”. Ruszył Marsz Niepodległości 2021!

Uroczystość miała charakter państwowy i oficjalnie brali w niej udział żołnierze Wojska Polskiego. Bardzo nie spodobało się to dziennikarzowi TVN24 Konradowi Piaseckiemu, który sytuację określił jako „ogromny wstyd”.

To, że apolityczni, z zasady, żołnierze Wojska Polskiego idą w marszu, którego lider opisał parlamentarzystów europejskich jako hołotę jest czymś, co nie mieści się w normach demokratycznego państwa. Wstyd. Ogromny wstyd

– napisał Konrad Piasecki na Twitterze. Wpis wywołał ożywioną dyskusję na Twitterze, a wielu internautów celnie odpowiedziało redaktorowi.

 

Ciekawe ze apolityczni obowiązkowo sędziowie biorący udział w demonstracjach politycznych panu nie przeszkadzają.

W stacji, której Pan pracuje Pan Frasyniuk Żołnierzy WP nazwał "watahą psów", więc proszę się o wstydzie za bardzo nie rozpędzać.

To nie jest marsz a nie Bąkiewicza, ani faszystów, ani lewactwa, ani TVN ,ani TVP, ani osłów z prawa ani z lewa i tych z centrum też nie. To jest marsz nas normalnych Polaków i mamy gdzieś kto go formalnie organizuje.

A Pańscy koledzy i koleżanki nazywają mnie faszystą i to tylko dlatego, że niosę polską flagę. Wstyd, to za mało powiedziane

[pisownia oryginalna – przyp. red.]

– czytamy w komentarzach. 

 


 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura