REKLAMA

"Pytają, czy możemy spokojnie spać". Smutny list od strażników granicznych, atakowanych przez "zatroskanych"

Barbara Kurdej-Szatam to tylko wierzchołek góry lodowej. Histeria części polskich mediów daje smutne efekty. Strażnicy graniczni piszą o nieprzyzwoitych listach od ludzi "zatroskanych" losem imigrantów.
Straż na granicy
Straż na granicy / Twitter/ Straż Graniczna

Nie od dzisiaj wiadomo, że część mediów działających w Polsce wyżej od dobra naszego kraju i jego obywateli ceni sobie aktualne, lewicowe mody. Nie inaczej wygląda sytuacja podczas kryzysu imigracyjnego. Kiedy polscy strażnicy graniczni, żołnierze i policjanci robią co do nich należy, czyli bronią granicy przed sterowanym przez reżim Łukaszenki migracyjnym szturmem nad granicę, cześć lewicowo-liberalnych mediów jest ... losem migrantów.

Efektem nakręcania histerii przez cześć mediów w Polsce, jest pojawienie się wprawdzie malutkiej, ale agresywnej grupy ludzi, którzy złorzeczą polskim służbom broniącym granic Rzeczypospolitej. Najbardziej znanym przykładem jest oczywiście Barbara Kurdej-Szatan, telewizyjna celebrytka, która prawdopodobnie w obawie przed konsekwencjami zawodowymi, musiała przeprosić za swoje wulgaryzmy wobec Straży Granicznej. Ale jak wynika z listu od Strażników Granicznych, jaki otrzymał były dziennikarz, Bartosz Piekarski, przypadków braku szacunku wobec strażników jest więcej.

Od niedzieli otrzymujemy e-maile od "zatroskanych" losem imigrantów obywateli. Martwią się o nich, za to nas określają w najdelikatniejszej formie bezdusznymi robotami czy maszynami bez serca. Pytają, czy możemy spokojnie spać...

Piszą Strażnicy Graniczni w liście podawanym przez Bartosza Piekarskiego. 

W liście nie zabrakło też odniesienia do skandalicznego wpisu Barbary Kurdej-Szatan. 

Nam też szkoda pani Basi. Szkoda nam jej dzieci. Ale my tu robimy co możemy również dla niej i dla jej dzieci mimo, że Ona napisała, że nami gardzi.

Piszą strażnicy.

Pozostaje mieć nadzieję, ze otrzeźwienie, które staje się udziałem nawet większości opozycji, przyjedzie i na hejterów atakujących obrońców granic Rzeczypospolitej.

 

 

 


 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura