REKLAMA

"Bóg mi świadkiem...". Anna Mucha staje w obronie wulgarnie lżącej Straż Graniczną Kurdej - Szatan

Celebrytka, aktorka i wokalistka Barbara Kurdej-Szatan znana jest ze swoich światopoglądowych i politycznych zaangażowań. Kiedy jednak w sposób wulgarny zaatakowała Straż Graniczną podniosły się liczne głosy oburzenia.
Anna Mucha
Anna Mucha / Screen YouTube JastrzabPost

- To jest ku**a straż graniczna????? Straż?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!! [pisownia oryginalna – przyp. red.]

- pisała Kurdej-Szatan. Po pewnym czasie usunęła wpis.

Telewizja Polska zerwała współpracę z aktorką. Z kolei sieć komórkowa Play, której Kurdej-Szatan jest twarzą, pomimo licznych żądań internautów, tego nie zrobiła.

Aktorka usiłowała dwukrotnie przeprosić, jednak nie przekonała internautów.

- Jest etyczna, oddana i sprawia, ze świat i ludzie dookoła są lepsi. Bóg mi świadkiem, że zasługuje nie tylko na wszystkie te nagrody publiczności i dowody sympatii, ale także na to, żeby być wobec niej lojalnym i okazać wsparcie, kiedy tego potrzebuje

- zachwala zalety Kurdej-Szatan koleżanka celebrytka Anna Mucha w rozmowie z Plotek.pl, zapewniając, że warto ją wesprzeć.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura