To kpina? W nowej reklamie Play jeszcze więcej Kurdej-Szatan [WIDEO]

„No i się odnieśli. Nowa reklama z Kurdej Szatan już gotowa. Mają w d… Polaków” – pisze internautka, oburzona nową reklamą sieci komórkowej Play.
Barbara Kurdej-Szatan To kpina? W nowej reklamie Play jeszcze więcej Kurdej-Szatan [WIDEO]
Barbara Kurdej-Szatan / fot. YouTube / PLAY


Przypomnijmy, że na początku listopada aktorka opublikowała w swoich mediach społecznościowych skandaliczny wpis, w którym obraziła funkcjonariuszy Straży Granicznej, nazywając ich m.in. „maszynami bez serca i mózgu” oraz „mordercami”.

Po burzy, jaką wywołała swoim wpisem Kurdej-Szatan, do całej sytuacji odniosła się firma Play, która przesłała portalowi TVP Info oświadczenie, gdzie zapewniono, że Kurdej-Szatan gra jedynie „powierzoną jej w reklamach rolę”, a firma nie utożsamia się z jej poglądami.
 

Nowa reklama Play


W weekend została wyemitowana nowa reklama jednej z największych sieci komórkowych w Polsce. Celebrytka została w reklamie „sklonowana”, prezentując ofertę Play.
 

 


Internauci nie kryją oburzenia faktem, że aktorka, która w skandaliczny sposób odnosiła się wobec polskich służb, nadal jest twarzą firmy, zwłaszcza w czasie, kiedy od kilku dni na granicy z Białorusią funkcjonariusze są atakowani przez migrantów chcących nielegalnie przekroczyć granicę.

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe