REKLAMA

To kpina? W nowej reklamie Play jeszcze więcej Kurdej-Szatan [WIDEO]

„No i się odnieśli. Nowa reklama z Kurdej Szatan już gotowa. Mają w d… Polaków” – pisze internautka, oburzona nową reklamą sieci komórkowej Play.
Barbara Kurdej-Szatan To kpina? W nowej reklamie Play jeszcze więcej Kurdej-Szatan [WIDEO]
Barbara Kurdej-Szatan / fot. YouTube / PLAY


Przypomnijmy, że na początku listopada aktorka opublikowała w swoich mediach społecznościowych skandaliczny wpis, w którym obraziła funkcjonariuszy Straży Granicznej, nazywając ich m.in. „maszynami bez serca i mózgu” oraz „mordercami”.

Po burzy, jaką wywołała swoim wpisem Kurdej-Szatan, do całej sytuacji odniosła się firma Play, która przesłała portalowi TVP Info oświadczenie, gdzie zapewniono, że Kurdej-Szatan gra jedynie „powierzoną jej w reklamach rolę”, a firma nie utożsamia się z jej poglądami.
 

Nowa reklama Play


W weekend została wyemitowana nowa reklama jednej z największych sieci komórkowych w Polsce. Celebrytka została w reklamie „sklonowana”, prezentując ofertę Play.
 

 


Internauci nie kryją oburzenia faktem, że aktorka, która w skandaliczny sposób odnosiła się wobec polskich służb, nadal jest twarzą firmy, zwłaszcza w czasie, kiedy od kilku dni na granicy z Białorusią funkcjonariusze są atakowani przez migrantów chcących nielegalnie przekroczyć granicę.

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura