REKLAMA

Piotr Duda: "Jesteśmy im winni naszą modlitwę". W niedzielę Msza św. w intencji służb strzegących granicy

Jako Katolicy jesteśmy im winni naszą modlitwę. Stąd zwracam się w imieniu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność" o odprawienie w najbliższą niedzielę mszy świętej w intencji funkcjonariuszy i rodzin: Straży Granicznej, Policji i Wojska pilnujących polsko-białoruskiej granicy, a także wszystkich osób i formacji, które te działania wspierają - pisze przewodniczący NSZZ Solidarność Piotr Duda w liście do Prałata ks. Ludwika Kowalskiego, proboszcza Parafii Św. Brygidy.
 Piotr Duda:

Z wielkim niepokojem i troską obserwujemy rozwój sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Działania reżimu Aleksandra Łukaszenki stanowią poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa i integralności naszej Ojczyzny. 

Na szczęście w tej próbie możemy liczyć na odważne i rozważne działania polskich służb (...) Jako Katolicy jesteśmy im winni naszą modlitwę

- pisze Piotr Duda do Prałata ks. Ludwika Kowalskiego. W niedzielę 21 listopada o g. 11 w Bazylice św. Brygidy odbędzie się Msza św. w intencji służb strzegących granicy.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura